Poprzedni artykuł: Michał Baryza z "Top Model" pokazał bardzo odważne zdjęcie. Internauci... Następny artykuł: Przebili ślub Meghan i Harry'ego? Tak wygladało wesele przystojnego ks...

Wymyśliła absurdalną listę zakazów dla swojego chłopaka. Teraz śmieje się z niej cały internet

Kobieta, , tagi: związek
Czego zabroniłybyście swojemu partnerowi? Do sieci trafiła lista zakazów jednej baaaardzo zazdrosnej dziewczyny i rozbawiła tysiące internautów.

Wchodząc w stały związek zawsze godzimy się na pewne kompromisy. Życie z drugą osobą po prostu nas tego uczy. Ale zdarza się, że jedno z partnerów próbuje przejąć pełną kontrolę nad partnerem. Jasne reguły gry są ważne, ale patrząc jednak na listę zaleceń tej dziewczyny, zaczynamy mieć wątpliwości, czy ktokolwiek byłby w stanie wytrzymać aż taką kontrolę!

Lista zakazów dla chłopaka w związku

Przezabawne, a jednocześnie porażające zdjęcie kartki z zasadami związku, wypłynęło na światło dzienne zupełnie przez przypadek. Chłopak, który ją otrzymał, schował listę do skrytki w samochodzie i najwidoczniej o niej zapomniał, bo kiedy sprzedawał auto, trafiła w niepowołane ręce.

Na reakcję jej nowego właściciela nie trzeba było długo czekać! Szybko dopisał własne komentarze, zrobił zdjęcie i pokazał je na Twitterze, gdzie rozpoczęła się dyskusja...

Zdjęcie: Screen z Daily Mail Australia

Na kartce znajdują się aż 22 (!) zasady. Dziewczyna, która je przygotowała opisała w bardzo dosadny sposób, czego oczekuje od swojego chłopaka. Jasno określiła, jak powinien traktować ją, jej znajomych i co zrobić w sytuacji, kiedy w pobliżu pojawia się singielka. 

- Mogę sprawdzić twój telefon za każdym razem, kiedy o to poproszę.

- Nie możesz pić alkoholu, chyba że wychodzimy gdzieś razem.

- Nie możesz się na mnie nigdy więcej gniewać, nawet za drobnostkę.

- Jeśli jakieś dziewczyny spróbują do ciebie podejść, masz natychmiast odejść.

- Nie możesz rozmawiać z singielkami.

- Nie możesz mieć numerów telefonu żadnych singielek.

- Nie możesz śledzić ich w mediach społecznościowych (na Instagramie, Snapchacie i Twitterze).

Zdjęcie zasad zostało już usunięte z Twittera, ale mimo to nadal krąży w sieci, co oczywiście wcale nas nie dziwi - internet nigdy nie zapomina :). Nieustannie toczą się również dyskusje na temat intencji dziewczyny, która stworzyła tak obszerną listę. Niektórzy twierdzą, że treść brzmi zabawnie - zwłaszcza punkty "Kiedy powiem skacz, ty zapytasz jak wysoko księżniczko" oraz "Odpisywanie na moje wiadomości nie może ci zająć więcej niż 10 minut".

My jednak zastanawiamy się czy to rzeczywiście zdrowy związek, czy tak w ogóle może wyglądać miłość? Aż tak drastyczne wyznaczanie granic pachnie nam niestety 100-procentową kontrolą...

Zdjęcie główne: istockphoto.com

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2019, 10:25

Zobacz także

Nasze propozycje