Poprzedni artykuł: Ta 20-latka wygląda jak siostra bliźniaczka Taylor Swift - 'zdradza' j... Następny artykuł: Kosmetyczne hity października - tych kosmetyków na długo nie zapomnimy

'Listy do M.3' już niebawem w kinach!

Kobieta, , tagi: święta, film dla kobiet
Już niebawem na ekrany kin powrócą przebojowi bohaterowie dobrze znani z filmów "Listy do M. i "Listy do M.2"! Czego tym razem możemy się spodziewać?

Gwiazdorska obsada, wysokobudżetowa realizacja filmowa, humor, moc wzruszeń, przebojowa muzyka oraz bohaterowie, którzy na długo zapadają w pamięć- "Listy do M. 3" to produkcja, w której została przedstawiona historia kilku osób, którzy w jeden dzień doświadczają wyjątkowych chwil. Bohaterowie przekonają się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary, że ten niezwykły świąteczny czas pełen jest magicznych niespodzianek.

Na ekranie ponownie zobaczymy dobrze zapamiętanych z poprzednich części: Wojciecha Malajkata, Agnieszkę Dygant, Piotra Adamczyka oraz Tomasza Karola, który niezmiennie wcieli się w rolę niegrzecznego Mikołaja.

Nie zabraknie także nowych ról, w których pojawili się: Magdalena Różczka, Borys Szyc, Filip Pławiak, Katarzyna Zawadzka, Iza Kuna, Danuta Stenka, Andrzej Grabowski, Stanisława Celińska, Zbigniew Zamachowski, Marcin Kwaśny i Grażyna Szapołowska.

Reżyserem filmu jest Tomasz Konecki, twórca takich hitów jak "Lejdis" i "Testosteron". "Listy do M.3" w kinach w całej Polsce już 10 listopada tego roku.

Nie możecie się już doczekać? Zobaczcie zwiastun. 

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 marca 2019, 09:19

Zobacz także

Nasze propozycje