Poprzedni artykuł: Sebastian Fabijański zawsze tak dobrze wyglądał? Stara fotka zdradza p... Następny artykuł: Korzystasz z Tindera? Uważaj! Możesz paść ofiarą 'hatfishingu'

Za oknem wiosna, a w telewizorach... zima? 'Listy do M.3' wracają na DVD z magazynem 'Viva!'

Kobieta, , tagi: film dla kobiet
Jedną z najbardziej wyczekiwanych premier zeszłego roku teraz możecie kupić razem z magazynem "Viva!". To już trzecia część serii "Listy do M.". Choć w filmie rządzi zima, to jednak ta produkcja rozgrzewa serca;)

Na "Listy do M.3" czekano z różnych powodów. Niektórzy byli ciekawi, jak się potoczą losy bohaterów, których poznaliśmy w poprzednich częściach, wśród których największym zainteresowaniem cieszyła się historia małżeństwa Kariny i Szczepana, inni z uwielbienia do zimy i świątecznego klimatu, a jeszcze inni chcieli po prostu zobaczyć, jak po raz kolejny na dużym ekranie sprawdzili się znani i lubiani aktorzy.

Polecamy:  Piotr Stramowski zmienił się nie do poznania. Fani "ooo nie!"

W najnowszej części "Listów do M." zagrali: Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Katarzyna Zielińska, Tomasz Karolak, Borys Szyc, Magdalena Różczka, Iza Kuna, Andrzej Grabowski i wiele innych wartych uwagi aktorów.

plakat listy do m.3

Nic zatem dziwnego, że film obejrzały miliony osób. Ci jednak, którzy nie zdążyli go zobaczyć albo chcieliby móc do niego wracać w domowym zaciszu mogą nabyć go na DVD. "Listy do M3." kupicie z najnowszym numerem magazynu "Viva!" z Anną Kalczyńską na okładce.

Polecamy:  Polska aktorka pokazała zdjęcie sprzed... 28 lat. Wow, jak ona się zmieniła!

A post shared by Viva.pl (@viva_magazyn) on

Kto z was już planuje zakupy?:)

zdjęcia: materiały PR

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 lutego 2019, 19:04

Zobacz także

Nasze propozycje