Poprzedni artykuł: To nie ciało Ani Rubik! Nie zgadniecie, ile lat ma ta modelka... Następny artykuł: Już jutro startuje El Sol Zouk Festival! To najlepsza impreza karnawał...

Ta dziewczyna pomimo sporej nadwagi jest utalentowaną... baletnicą. Zobaczcie, jak świetnie tańczy!

Kobieta, , tagi: baleriny, gwiazdy instagrama
Ta dziewczyna pokazuje, jak realizować swoje marzenia bez względu na wszystko. Video, na którym tańczy, jest obecnie hitem Internetu - zobaczcie same!

Baletnice kojarzą nam się z eterycznymi, bardzo szczupłymi kobietami, wykonującymi skomplikowane układy taneczne. Lizzy Howell nikt nie nazwałby "chudzinką", ale talentu mogłaby jej pozazdrościć niejedna koleżanka nosząca rozmiar XS. 15-letnia Amerykanka, pomimo widocznej nadwagi, od piątego roku życia ćwiczy balet i dziś zachwyca umiejętnościami. Udostępnione na Twitterze video, na którym Lizzy wykonuje obroty fouetté, stało się viralem, a jej profil na Instagramie obserwuje ponad 45 tysięcy użytkowników!

Lizzy została ambasadorką kampanii społecznej Dancing for You, skierowanej do tancerzy niepełnosprawnych, którzy pomimo ograniczeń realizują się w swojej miłości do tańca. Pod opublikowanym w mediach społecznościowych zdjęciem, nastolatka zdradza, że oprócz nadwagi boryka się z tzw. "rzekomym guzem mózgu" - dolegliwością neurologiczną związaną z przewlekle wzmożonym ciśnieniem śródczaszkowym. Z tego powodu była wielokrotnie hospitalizowana, jednak nawet pomimo takich problemów, nie zamierza zrezygnować ze swojej pasji.

Co ważne, Lizzy wcale nie zalicza się do grona osób, które deklarują, że akceptują swoją nadwagę - nastolatka chce zrzucić zbędne kilogramy, chcąc cieszyć się lepszych zdrowiem. Lekcje baletu, na które uczęszcza cztery razy w tygodniu, z pewnością są jej w tym pomocne. Sprawdźcie naszą galerię i zobaczcie jej zdjęcia!

Przyznajemy otwarcie - jesteśmy zachwycone tą dziewczyną, która w tak młodym wieku pokazuje, że prawdziwa pasja może być silniejsza od przeciwności losu. Trzymamy za nią kciuki i życzymy jej samych sukcesów!

Zobacz też: Ta blogerka jest ikoną stylu i inspiracją dla kobiet na całym świecie. A mogłaby być Twoją...

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film

Not found

Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 marca 2019, 16:26

Zobacz także

Nasze propozycje