Poprzedni artykuł: Wiedzieliście, że Joanna Brodzik ma brata? Podobny do aktorki? Następny artykuł: Słynny domek z 'Last Christmas' naprawdę istnieje - można go wynająć!...

Luis Fonsi zaśpiewa 'Despacito' na Sylwestrze w Polsce! Gdzie go zobaczymy?

Kobieta, , tagi: despacito
Gwiazdą "Sylwestra z Dwójką" będzie Luis Fonsi, który zaśpiewa "Despacito"! Czyżby w Zakopanem szykowała się najlepsza impreza w tym roku? :)

To już pewne - Nowy Rok przywitamy w rytmie "Despacito"! Prezes TVP, Jacek Kurski, potwierdził, że w Zakopanem, na "Sylwestrze z Dwójką", wystąpi gwiazda wakacyjnego hitu - Luis Fonsi.

Luis Fonsi zaśpiewa "Despacito" na Sylwestrze z TVP

Aż trudno nam uwierzyć, że portorykański wokalista ze wszystkich krajów na świecie wybrał właśnie Polskę! Dlatego tym bardziej nie możemy się doczekać jego występu. 

Polecamy:Szukasz idealnego prezentu na Święta? Podpowiadamy, co możesz kupić w ostatniej chwili!

O sukcesie dowiedziałyśmy się z Twittera Jacka Kurskiego. Jego wpis bardzo szybko stał się niezwykle popularny. Ponad 600 polubień postu, niemal 200 komentarzy oraz tyle samo repostów świadczy o tym, że nie tylko my ucieszyłyśmy się z tego, że taka gwiazda pojawi się w Zakopanem :).

Przypominamy, że utwór "Despacito" od stycznia 2017 roku bije rekordy popularności, a w serwisie YouTube przebój Luisa Fonsi i Daddy Yankee ma już ponad 4 miliardy wyświetleń!

Zastanawiamy się też, czy na scenie razem z Luisem Fonsi pojawi się również piękność z teledysku "Despacito"

Zuleyka Rivera to 29-letnia modelka, aktorka i prezenterka telewizyjna, która w 2006 roku zyskała tytuł Miss Universe. Miała wówczas zaledwie 18 lat i była najmłodszą uczestniczką w historii tego konkursu piękności. Zobaczcie, jak prezentowała się w teledysku. My jesteśmy nią oczarowane!

Czy wy też nie możecie się doczekać Sylwestra tak samo, jak my? :)

Zdjęcie główne: Screen z YouTube.com/LuisFonsiVEVO

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 lutego 2019, 19:44

Zobacz także

Nasze propozycje