Poprzedni artykuł: Izabella Krzan jest w ciąży? Zasłania krągły brzuszek Następny artykuł: Natalia Siwiec jest coraz chudsza. Fani: "Zacznij jeść!"

Wiemy, kto zastąpi Basię Kurdej-Szatan w „Dance, dance, dance”. To znana blogerka modowa!

To już pewne, w tanecznym show TVP „Dance, dance, dance” u boku Tomasza Kammela zobaczymy zupełnie nową prowadzącą. Dobry wybór?

Premiera tanecznego show TVP z udziałem gwiazd zbliża się wielkimi krokami. W poprzedniej edycji jedną z prowadzących program była ulubienica milionów Polaków, Basia Kurdej-Szatan, która nagle po pięcioletniej współpracy z TVP została zwolniona ze stacji. Kto zastąpi zjawiskową blondynkę w najnowszej edycji „Dance, dance, dance”? Jak podaje TVP, to bardzo znana blogerka modowa.

Kto zastąpi Basię Kurdej-Szatan w „Dance, dance, dance”?

„Dance, dance, dance” już od pierwszych odcinków okazał się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Miliony Polaków z zapartym tchem śledziło taneczne zmagania polskich gwiazd, które oceniali Ida Nowakowska, Robert Kupisz oraz Ewa Chodakowska. Pierwszą edycję show wygrali Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska, którzy przekazali wygraną na cel charytatywny. Niedługo po finale programu, TVP zapowiedziała, że wyprodukuje kolejną edycję show bez jakichkolwiek zmian personalnych w składzie jury oraz prowadzących.

Niestety liczne zawirowania sprawiły, że Ewę Chodakowską w najnowszej edycji „Dance, dance, dance” zastąpi Anna Mucha, a Basia Kurdej-Szatan zostanie zastąpiona przez znaną blogerkę modową, która ma na swoim koncie doświadczenie taneczne - Tamarę Gonzalez Pereę, znaną jako Macademian Girl.

Macademian Girl poprowadzi „Dance, dance, dance”

To już pewne, Macademian Girl niedługo zastąpi Basię Kurdej-Szatan w nowej edycji „Dance, dance, dance”. Znana blogerka modowa, jurorka polsatowskiego show „Shopping Queen” i współprowadząca "Pytanie na śniadanie" już niebawem wystąpi w zupełnie nowej roli i wraz z Tomaszem Kammelem poprowadzi 2. edycję „Dance, dance, dance”.

Dance Dance Dance to format nieporównywalny z żadnym innym – zarówno pod względem rozmachu, jak i poziomu trudności układów tanecznych, któremu muszą podołać współzawodniczące pary. Jestem ogromnie szczęśliwa, że jako prowadzącej ten program, będzie mi dane obserwować ich zmagania z bliska, tym bardziej, że taniec zajmuje szczególnie ważne miejsce w moim sercu. Cieszę się, że Polacy tak bardzo pokochali taniec i mam nadzieję, że po fenomenalnej poprzedniej edycji i tym razem zasiądą przed telewizorami. Trzymam kciuki za wszystkich uczestników i razem z Tomkiem Kammelem zrobimy wszystko, żeby być dla nich jak największym wsparciem – mówi Tamara Gonzalez Perea.

Wcześniej Tamara Gonzalez Perea zachwyciła wszystkich swoim udziałem w 9. edycji „Tańca z gwiazdami”, gdzie razem z Rafałem Maserakiem zajęła trzecie miejsce.

Zdjęcie: ONS

Premiera 2. edycji „Dance, dance, dance”

Pierwsze zmagania uczestników, którzy będą musieli odwzorować choreografie ze znanych na całym świecie utworów, będziemy mogli śledzić już 29. lutego o godzinie 20:05 na antenie TVP2. Na scenie zatańczą Kasia Stankiewicz z siostrą Anią, aktorzy Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka, duet Fit Lovers - Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora, Rafał Jonkisz z bratem Krzyśkiem, a także Rafał Mroczek z Przemkiem Cypryańskim. 

Zdjęcie: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2020, 14:37

Nasze propozycje