Poprzedni artykuł: Czekacie na nową część historii Greya? Zobaczcie zdjęcia zza kulis Następny artykuł: "Pan Idealny" w kinach od 26 sierpnia

Macademian Girl zagra w serialu TVN

Tamara Gonzales Perea, znana przede wszystkim jako Macademian Girl, zagra w TVN-owskim serialu "Singielka". To pierwszy taki przypadek w polskiej blogosferze.

Tamara Gonzalez Perea przeciera dla blogerów telewizyjne szlaki. Wzięła udział w programie "Agent - Gwiazdy", gdzie wystąpiła u boku Michała Szpaka, Antoniego Królikowskiego czy Huberta Urbańskiego. Blogerka bardzo przypadła od gustu widzom, o czym świadczy fakt, że dotarła aż do finału! Nic dziwnego, że otrzymała propozycję zagrania w "Singielce" - serial jesienią wraca na antenę TVN. To kolejna szansa zaistnienia dla Tamary. Tym razem będzie współpracować z Julią Kamińską czy Filipem Bobkiem. Na razie wiemy, że blogerka wystąpi w 164 odcinku. Kto wie, może z czasem jej rola się rozszerzy? Warto śledzić jej profile na Instagramie czy Snapchacie, gdzie na pewno zdradzi szczegóły na ten temat! 

Sprawdź także:  Blogerka Deynn, którą na Instagramie obserwuje prawie 600 tys. osób, zdradza swoje KWC!

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 kwietnia 2019, 07:58

Zobacz także

Nasze propozycje