Poprzedni artykuł: Blanka Lipińska pokazała mamę! Podobne? Następny artykuł: Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży! Radosną nowinę ogłosił Robert L...

Maffashion szybko pocieszyła się po rozstaniu z Czarkiem? Podobno spotyka się z... Sebastianem Fabijańskim!

Zaledwie tydzień po zerwaniu z Czarkiem Jóźwikiem mówi się, że Julia Kuczyńska znalazła nową miłość... Blogerka podobno spotyka się z Sebastianem Fabijańskim.

Maffashion i Czarek Jóźwik niedawno poinformowali na swoim Instagramie, że po wielu latach związku zdecydowali się rozstać. Swoją decyzję argumentowali tym, że w ich związku od dłuższego czasu nie układało się, a oni po prostu nie byli szczęśliwi. Aby uniknąć domysłów mediów i fanów nagrali specjalny filmik, w którym oficjalnie ogłosili rozstanie.

Zobacz także: Maffashion i Czarek nie są już razem. Swoją decyzję ogłosili w oryginalny sposób!

Maffashion i Sebastian Fabijański

Od kilku dni w mediach pojawiają się plotki o tym, że Julia Kuczyńska czyli Maffashion spotyka się z przystojnym aktorem, Sebastianem Fabijańskim. Najpierw jeden z informatorów serwisu Plotek.pl zadeklarował, że widział tych dwoje podczas wspólnych zakupów w jednym z warszawskim butików. Z relacji wynika, że było to coś więcej niż przyjacielskie spotkanie...

Następnie uważni obserwatorzy zauważyli, że Sebastian pojawił się niedawno na Instagramie Julii. Influencerka pokazała, jak dostaje kwiaty od mężczyzny, jednak nie pokazała jego twarzy. Tajemniczy wielbiciel miał na sobie dżinsową kurtkę z naszywką, taką samą w jakiej widziany był Fabijański.

Źródło: Instagram

Teraz już wszystko stało się jasne - Julia Kuczyńska i Sebastian Fabijański spędzają ze sobą dużo czasu. Co prawda nadal nie zobaczyliśmy ich wspólnego zdjęcia, ale na Instastories Maffashion pojawiło się nagranie, w którym można było usłyszeć charakterystyczny głos mężczyzny - był to Sebastian Fabijański.

Co łączy Maffashion i Sebastiana? Być może tych dwoje tylko się przyjaźni, dziwi jednak fakt, że Fabijański pojawił się w życiu Julii dopiero po jej zerwaniu z Czarkiem z Abstachuje. Julia i Sebastian są w tym samym wieku, oboje są singlami oraz mają do siebie duży dystans. Różni ich jedynie podejście do mediów społecznościowych - aktor stroni od relacjonowania codzienne życia. Nie ma nawet swojego oficjalnego konta na Instagramie. 

A co z byłym chłopakiem Julii Kuczyńskiej? Czarek Jóźwik także dość szybko zaczął szukać nowy, bo jego zdjęcia były widziane już był na aplikacji randkowej, czyli popularnym Tinderze. Podobno Maffashion i członek Abstachuje pozostają w przyjacielskim relacjach, kilka dni temu wyszli nawet razem na imprezę ze wspólnymi przyjaciółmi. 

Uważacie, że Maffashion i Fabijański pasują do siebie? 

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 listopada 2019, 18:15

Nasze propozycje