Poprzedni artykuł: Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała niepublikowane zdjęcia z wesela. "B... Następny artykuł: Natalia Nykiel rusza w trasę! Sprawdź daty koncertów artystki

Ta słodka dziewczynka jest dziś postrachem z TVN. Nigdy byśmy jej nie poznali!

Kobieta, , tagi: Magda Gessler, metamorfoza gwiazdy
Nigdy wcześniej niepublikowane zdjęcie z dzieciństwa tej gwiazdy to najlepsze, co dzisiaj zobaczycie. Już wtedy miała długie i kręcone włosy, ale... nosiła też okulary.

W telewizyjnym programie, w którym zmienia restauracje nie do poznania, jest bardzo surowa i momentami wręcz wulgarna, ale zawsze szczera. Mimo kontrowersyjnego zachowania tysiące Polaków ją uwielbiają. W social mediach fani nieustannie domagają się, aby przesłała im besos... :)

Teraz już na pewno wiecie, kto jest na zdjęciu głównym, ale nie będziemy trzymać was dłużej w niepewności i potwierdzamy - ta urocza dziewczynka to oczywiście Magda Gessler!  

Zdjęcie: Screen z Instagram.com/kiedysvsdzis

Jak Magda Gessler wyglądała w dzieciństwie?

Kiedy zobaczyłyśmy to zdjęcie, nie miałyśmy zupełnie pojęcia, kto to może być. Rysy twarzy kompletnie nie przypominały nam żadnej znanej obecnie gwiazdy, bo jak tutaj mówić o jakimkolwiek podobieństwie, jeżeli dziewczynka z fotografii może mieć maksymalnie 5-6 lat? A tu taka niespodzianka :).

Nie da się ukryć, że Magda Gessler ma grono wiernych fanów, z którymi restauratorka ma świetny kontakt internecie. Nawet na naszym forum powstał wątek poświęcony "Kuchennym rewolucjom". Nie boi się publikować zdjęć bez makijażu. Niejednokrotnie zaskoczyła również włosowymi metamorfozami

Pamiętamy doskonale stare zdjęcia gwiazdy z rudymi włosami. Ale zdecydowanie bardziej zaskoczyła nas Magda Gessler w zupełnie prostych włosach. Na szczęście nic obecnie nie zapowiada tego, że restauratorka miałaby cokolwiek zmieniać w swoim wyglądzie :). 

Zdjęcie główne: Screen z Instagram.com/kiedysvsdzis

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

15 lutego 2019, 23:03

Zobacz także

Nasze propozycje