Poprzedni artykuł: Miss World 2017 została reprezentantka Indii. Polka? Daleko w tyle Następny artykuł: Kobiety to słaba płeć? Multimedialna platforma poradnikowa & fit wie,...

Magda Gessler pokazała zdjęcie z młodości! Zobaczcie, jak wyglądała w wieku 16 lat

Kobieta, , tagi: metamorfozy gwiazd, Magda Gessler
Teraz to jedna z najbardziej znanych restauratorek w Polsce. Na tym zdjęciu z młodości Magda Gessler jest wręcz nie do poznania!

Magdę Gessler zna chyba każdy. Jej program, "Kuchenne rewolucje", cieszy się niesłabnącą oglądalnością, a sama prowadząca jest ulubienicą widzów. Jej wizerunek jest tak charakterystyczny, że trudno nam sobie wyobrazić restauratorkę w innym wydaniu.

Ale w internecie krąży zdjęcie z jej młodości, które pokazuje, że kiedyś wyglądała zupełnie inaczej. My byłyśmy zaskoczone niemal tak samo, jak zobaczyłyśmy ją w prostych włosach!

Magda Gessler w młodości

Restauratorka regularnie korzysta z mediów społecznościowych. Nie wstydzi się publikowania na Instagramie swoich zdjęć bez makijażu. Niejednokrotnie udowodniła również, że ma spory dystans do siebie, odpisując na zgryźliwe komentarze. Pewności siebie mogłaby jej pozazdrościć niejedna dużo młodsza od niej kobieta. Za to kochamy Magdę Gessler! Dlatego wcale nie zdziwiło nas to, że postanowiła pokazać fanom, jak wyglądała w młodości. Niektórzy twierdzą, że przypomina swoją córkę, Larę Gessler, inni natomiast porównują ją do Drew Barrymore. A wy jak myślicie? :)

Zachwytom w komentarzach nie było końca. Fani nie mogli wyjść z podziwu. 

- Piękna i młoda. Zreszta do dziś pani wygląda przepięknie.

- Córka jest bardzo do pani podobna.

- Jest Pani tak samo piękna jak wtedy. Besos Pani Madziu!

- No no, chyba nie mogła się pani odpędzić od chłopców.

- Wow, jaka Pani romantyczna i grzeczna, a teraz prawdziwy dynamit!

To tylko niektóre z niezwykle pochlebnych i entuzjastycznych komentarzy. Jak wyglądała 16-letnia Magda Gessler

Zdjęcie główne: Instagram.com/magdagessler_official

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 16:49

Zobacz także

Nasze propozycje