Poprzedni artykuł: Zombie Angelina pokazała, jak naprawdę wygląda! Wcale nie miała operac... Następny artykuł: Tego nigdy nie mów na pierwszej randce! Takie zachowanie zniechęci do...

Magda Mołek pokazała zdjęcie sprzed 26 lat! Fani: 'Dla niektórych czas działa na korzyść'

Kobieta,
,
, tagi: Magda Mołek, metamorfozy gwiazd
Dziennikarka podzieliła się na swoim Instagramie zdjęciem z legitymacji szkolnej. Nie zgadniecie, na co internauci zwrócili największą uwagę.

Jak Magda Mołek wyglądała w młodości? Czy bardzo się zmieniła? Dziennikarka umieściła na swoim Instagramie zdjęcie, na którym jest jej legitymacja szkolna sprzed 26. lat. Podpisała je: "#timeflies #backtoschool #memories". Nie wszyscy internauci jednak zwrócili uwagę na zdjęcie. Wielu zainteresowały jeszcze inne szczegóły. 

Polecamy:  Dziś jest uważany za najbardziej przystojnego polskiego aktora. A jak w młodości wyglądał Mikołaj Roznerski?

Magdalena Mołek - zdjęcie z czasów szkolnych 

Na fotografii sprzed 26. lat gwiazda ma długie włosy i białą bluzkę, jednak internauci podkreślają, że niewiele się zmieniła, a jeżeli już, to jedynie na korzyść: 'Dla niektórych czas działa na korzyść' - czytamy. Oprócz zdjęcia i tego, jak wizualnie zmieniła się Magdalena Mołek, wiele osób doceniło, że dziennikarka nie bała się pokazać swojej daty urodzenia. Wiele gwiazd wstydzi się swojego wieku, ale jak widać, jej to nie dotyczy. 

Polecamy:  Beyonce ma siostrę bliźniaczkę? Ta dziewczyna mogłaby ją dublować w teledyskach...

Niektórych zainteresował podpis Magdy Mołek, który był bardzo staranny. 

I ten podpis! Kaligrafia w czystym wydaniu! ;) Tak musiała pisać „pilna uczennica” :)

Jakie piękne pismo

Wiele osób również wspomina to samo liceum, jak też zauważa podobną datę urodzenia do swojej:). Co sądzicie o zdjęciu z młodości Magdy Mołek? Rozpoznalibyście ją?

Źródło zdjęcia głównego:  Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 07:51

Zobacz także

Nasze propozycje