Poprzedni artykuł: Zdaniem widzów ta uczestniczka "Love Island" jest faworyzowana przez p... Następny artykuł: Lara Gessler pokazała zdjęcia z tatą. To po nim odziedziczyła urodę?

Uczestniczka "Warsaw Shore" pokazała się po porodzie. Reakcja internautów: "Co ci się stało z twarzą?"

Zdjęcie Magdy Pyznar z porodówki nie wszystkim się spodobało. Wymęczona porodem celebrytka została bezlitośnie skrytykowana.

Magda Pyznar była jedną z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek reality show "Warsaw Shore". Pyznar, która do ekipy programu dołączyła w trzecim sezonie, zasłynęła dzięki swoim imprezowym szaleństwom i... problemom gastrycznym. Po opuszczeniu show MTV Magda ustatkowała się i została certyfikowaną dietetyczką, trenerką personalną i blogerką. Teraz do listy swoich osiągnięć 28-latka może dodać urodzenie dziecka!

Celebrytka zaatakowana po porodzie

Magda Pyznar opublikowała na Instagramie selfika zrobionego na porodówce. Na zdjęciu widać, że Magda jest wyczerpana, ale też bardzo szczęśliwa. Na jej zmęczonej twarzy widnieje wielki uśmiech, a oczy błyszczą się jej od łez wzruszenia. Jak można się było spodziewać pod fotką świeżo upieczonej mamy pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy.

Fani gwiazdy "Warsaw Shore" życzyli jej i jej nowo narodzonej córeczce, Zuzi, szczęścia i zdrowia. Niestety, wśród gratulacji i życzeń pomyślności znalazły się też wyjątkowo wrogie wpisy:

Co ci się stało z twarzą? - zapytała jedna z internautek.

O rety, jak ty staro wyglądasz - dodała inna komentatorka. - Przeżyłam szok. Bez makijażu i filtrów jak 40-latka... Zmarszczki straszne.

Dwie autorki autorki uszczypliwych komentarzy ewidentnie należą do zaskakująco dużego grona ludzi pozbawionych empatii, którzy za cel ataków obrali sobie kobiety w ciąży lub połogu. Podobnych napaści doświadczyła niedawno Joanna Krupa. Internauci zostawiający komentarze pod zdjęciami ciężarnej modelki napisali jej między innymi, że "zbrzydła" i sugerują, że nie powinna pokazywać się publicznie.

Zobacz także: Te gwiazdy zostały lub zostaną mamami w 2019 roku!

Nas takie krytykowanie wyglądu przyszłych i świeżo upieczonych matek szokuje. Ciąża i połóg to piękny, ale też trudny czas dla kobiety. Złośliwe uwagi dotyczące wyglądu są totalnie nie na miejscu.

A wy co myślicie o komentarzach zostawionych pod zdjęciem Magdy Pyznar?

Zdjęcie główne: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

15 października 2019, 05:39

Nasze propozycje