Poprzedni artykuł: Znane pary dawniej i dziś Następny artykuł: Małgorzata Rozenek i Radek Majdan wypoczywają we Francji. Mieli jechać...

Magda z My Pink Plum tylko dla Wizażu

Magda Mirkowicz, autorka blogu My pink plum!, zachwyca internautów. Kocha inspirować i robi to na każdym kroku – wnętrzem swojego mieszkania; dodatkami, które sama wymyśla i zdjęciami, od których nie można oderwać wzroku. Jest autorką wielu projektów graficznych, które udostępnia czytelnikom na blogu – zaproszenia na urodziny, wakacyjne zakładki do książek czy etykiety na konfitury. Kocha to, co robi i to jeden z powodów, dla których czerpie z życia całymi garściami. Nam opowiada, dlaczego jeszcze jest taka radosna.

Zadaliśmy Magdzie z bloga mypinkplum.pl kilka pytań. Poniżej znajdziecie jeszcze wypełniony przez nią nasz wizażowy kwestionariusz (stworzony na kształt „Złotych myśli” – pamiętacie?). Ten materiał to początek nowego cyklu na Wizaz.pl!

W każdy poniedziałek na wizaz.pl znajdziecie nowy kwestionariusz wypełniony przez osoby z blogo i vlogosfery, ale nie tylko!

Foto: FP My pink plum

Zdjęcia z Twojego Instagramu czy bloga przedstawiają świat idealny! Mieszkasz w pięknych wnętrzach i tworzysz piękne rzeczy. Czy mogłabyś podzielić się receptą na to, jak żyć na co dzień w takiej przestrzeni? Co musimy zrobić, kupić, co zmienić w swoim życiu, by otaczać się pięknem? :)

Mam taką zasadę, że idealne mieszkanie, to mieszkanie posprzątane. Bardzo często o tym mówię. Nie trzeba mieć w domu muzeum, a rzeczy nie muszą być poukładane od linijki. Nie potrzebujemy też drogich mebli i dodatków. Dobrze zorganizowana przestrzeń, gdzie wszystkie bibeloty mają swoje miejsce, to jest właśnie TA recepta.

Co zrobić, by cieszyć się codziennością i czerpać radość z drobnych chwil i rzeczy?

Staram się żyć tak jak potrafię i korzystać z tego, co przynosi mi nowy dzień. Jestem pogodną osobą. Lubię sobie pożartować i przebywać w towarzystwie uśmiechniętych ludzi. Cieszy mnie to, co mam. A to, czego nie mam, wyznacza mi cel. Może o to chodzi? By mieć jakiś cel?

Foto: FP My pink plum

Wydajesz się ciągle radosna. A przecież to prawie pewne, że my kobiety mamy tendencję do zamartwiania się. Może znasz receptę na to, jak mniej przejmować się problemami codzienności? Chodzi o takie przyziemne sprawy jak pieniądze, atmosfera w pracy, kłótnie w rodzinie itd.

Bo jestem radosna! Ale tak, czasem są chwile, kiedy staję się chodzącym kłębkiem nerwów. Warto mieć kogoś w życiu, kto ma więcej dystansu i spokoju w sobie. Przynajmniej z pozoru. Zyskujemy wtedy odpowiedni dystans. Czasem też można na tego kogoś zwalić swoje problemy - jak kocha, to zrozumie ;) Ja mam kogoś takiego w postaci mojego męża, Kamila. Kiedy ja widzę koniec świata i tragedię, on potrafi ściągnąć mnie na ziemię :) 

Twój blog zachwyca. Jak myślisz - za co ludzie pokochali go najbardziej?

Mam dwa koty, więc mam władzę nad sercami i umysłami Internautów! Do tego staram się być jak najbardziej profesjonalna, rzetelna i uczciwa w tym co robię. Mam nadzieję, że czytelnicy to widzą i za to mnie właśnie cenią. Poza tym, powiem nieskromnie, ale to, co robię na blogu, jest często naśladowane, ale odbieram to w pozytywny sposób, ponieważ My Pink Plum w jakiś tam sposób wyznacza trendy w blogosferze. 

Foto: FP My pink plum

Jakie są Twoje blogowe plany i czy mogę Ci w związku z tym czegoś życzyć? :)

Mam pewne plany, ale nic nie mogę teraz zdradzić! Spodziewajcie się czegoś pięknego i nietypowego... ale csiii :)

Kim chciałaś zostać w przyszłości, gdy byłaś małą dziewczynką?

Nauczycielką!

Jaki był Twój ulubiony przedmiot w szkole?

Matematyka

Znak Zodiaku

Rak

Ulubiony kolor

#FFCCCC 

Ulubiona pora roku i ulubiony miesiąc

Wczesna jesień i wrzesień :)

Ulubiona potrawa

Sushi!

Ulubiony deser

Beza Pawłowej

Hobby

Wszystko, co robię, jest moim hobby :) Kiedyś myślałam, że powiedzenie "rób to, co kochasz, a nigdy nie będziesz musiał pracować" to bujda. A tu psikus, bo okazało się to prawdą!

Ulubiony film

"Przerwana lekcja muzyki"

Ulubiony serial

"Dexter"

Ulubiony aktor/aktorka

Julia Roberts

Ulubiony muzyk/zespół

Hey

Ulubiona piosenka

Triggerfinger "I Follow Rivers"

Ulubiony pisarz

Emily Giffin

Ulubiona książka

"Graphic Design a New History" S. Esklison'a

Ulubiona dyscyplina sportowa

Yyyy...

Ulubione miejsce na ziemi

Mój dom

Ulubiony cytat

"Aby być wielkim, trzeba być najpierw małym"

Jeśli masz zwierzę (zwierzęta), to jakie i jak ma (mają) na imię?

Dwa koty - Coco (bury) i Mikołaj (rudy).

Jaka jest najlepsza rzecz, jaką usłyszałaś na temat swojego blogu?

INSPIRUJĄCY!

Jaka jest najbardziej absurdalna rzecz, jaką usłyszałaś na temat swojego blogu?

Że kiedyś było lepiej... ;)  

Ulubiony styl ubierania

Wygodnie i na różowo! :D

Twój KWC (Kosmetyk Wszech Czasów)

perfumy Lanvin "Jeanne"

Foto: www.mypinkplum.pl

Następny kwestionariusz wypełni Joanna Pachla, autorka blogu o życiu, kulturze i związkach, której teksty wbijają w fotel nie tylko kobiety. Śledźcie wizaz.pl

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 10:43

Zobacz także

Nasze propozycje