Poprzedni artykuł: 'Narzeczony na niby' - przewrotna komedia hitem w polskich kinach. War... Następny artykuł: Bathleisure - nowa moda na Instagramie, którą pokochały gwiazdy

Magdalena Godlewska jest najstarsza, ale wygląda najmłodziej - to najładniejsza z sióstr?

Kobieta,
,
, tagi: celebryci, siostry Godlewskie
34-letnia Magda prowadzi klinikę medycyny estetycznej, ale... wygląda naturalniej niż Małgorzata i Esmeralda.

Siostry Godlewskie od kilku tygodni pozostają fenomenem polskich mediów - "występy wokalne"  i planowana trasa koncertowa Małgorzaty i Esmeraldy sprawiły, że o "polskich Kardashiankach" huczy cały internet. O Magdalenie mówi się najmniej, ale to właśnie ona wydaje się prezentować najlepiej z całej trójki. Mimo, że jest... najstarsza.

Kim jest Magdalena Godlewska?

Podczas gdy Małgorzata i Esmeralda wyglądają prawie jak bliźniaczki, Magdalena najwyraźniej nie podziela ich upodobania do przesady. W porównaniu do sióstr jej makijaż jest niemal subtelny, a rozmiar ust mieści się w granicach normy. Co ciekawe, Magdalena jest z wykształcenia lekarzem medycyny estetycznej i trychologiem - prowadzi własną klinikę upiększającą (którą pomagają promować siostry). Mimo to - a może właśnie dlatego - potrafiła do tej pory zachować umiar, którego zabrakło Małgorzacie i Esmeraldzie. W efekcie, choć jest najstarsza, wygląda... młodziej niż one.

Mimo że nie jest tak popularna, Magdalena również próbuje swoich sił w mediach - pozowała do aktów, pojawiła się w teledysku Popka, a w internecie jest znana z filmików, w których występuje jako Niegrzeczna Pani Domu (podobieństwo do tytułu popularnego programu nie jest przypadkowe). Myślicie, że uda jej się wyjść z cienia "śpiewających" sióstr?

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie, jak wygląda najstarsza siostra Godlewska - ładniejsza od Małgorzaty i Esmeraldy?

Zobacz też: Maffashion skomentowała aferę z Deynn. Padły mocne słowa

Źródło zdjęcia głównego: Instagram oraz Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 lipca 2019, 18:38

Nasze propozycje