Poprzedni artykuł: Odkryj świat łatwego prasowania Następny artykuł: Dziś Dzień Chłopaka! Oto nasze propozycje prezentów LAST MINUTE

Znów emocje w "Azja Express"! Rozenek kontra Kaczoruk, czyli bitwa na...

W programie „Azja Express” panuje mordercza konkurencja. Uczestnicy walczą nie tylko o to, kto szybciej (i taniej!) dostanie się do wyznaczonego celu, ale także o to, kto lepiej wygląda na wizji mimo braku makijażu, upału i trudów podróży. Panie – zwłaszcza Małgorzata Rozenek i Renata Kaczoruk – chętnie odsłaniają nogi. Która z nich może pochwalić się zgrabniejszą sylwetką?

Szczególnie w dzisiejszym odcinku iskrzyło pomiędzy Renatą Kaczoruk a Małgorzatą Rozenek! Powód? Okazuje się, że Renata jest... bezwzględna i za wszelką cenę chce wygrać! W sytuacji, kiedy mogłaby pomóc Małgosi i Radkowi, tego nie zrobiła. Odjeżdża, by sama być pierwsza! Teraz już wiemy, że właśnie przez Kaczoruk, Małgosia i Radek odpadli z show. Szkoda, bo trzeba przyznać, że byli najbarwniejszą parą tego programu :).

Ale nie da się ukryć, że Renata i Małgosia mogą rywalizować ze sobą nie tylko w show TVN. Obie panie mają też niesamowite nogi! Która z nich lepiej prezentuje się w programie?

Renata Kaczoruk, żona Kuby Wojewódzkiego, z zawodu jest modelką, Małgorzata Rozenek od kilku lat robi błyskotliwą karierę w TVN-ie dzięki swojemu talentowi i, nie oszukujmy się, niezwykłej urodzie.

Teraz w programie „Azja Express” obie piękności pokazują się w naturalnym wydaniu, bez makijażu, w sportowych strojach, odbiegających stylem od ich luksusowych kreacji z czerwonego dywanu. 

Pozwala to jeszcze lepiej przyjrzeć się ich perfekcyjnym sylwetkom.

Chociaż to Renulka ma superszczupłą figurę modelki (z twarzy przypomina nawet Anję Rubik), Perfekcyjna, która regularnie ćwiczy ze swoją przyjaciółką, Ewą Chodakowską, może z nią spokojnie powalczyć o miano najzgrabniejszej uczestniczki show. 

A Wy marzycie raczej o sylwetce jak z wybiegów, czy wyćwiczonej figurze z siłowni?

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 lutego 2020, 04:34

Nasze propozycje