Poprzedni artykuł: Lista celów, czyli jak małymi krokami spełniać wielkie marzenia Następny artykuł: Zgarnij pudło kosmetyków jak Recenzentka Sierpnia

Małgorzata Rozenek-Majdan przeszła zabieg korekty wzroku. Jak się czuje gwiazda?

Kobieta,
,
, tagi: wzrok, Małgorzata Rozenek-Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan od 10. roku życia borykała się z dużą wadą wzroku. Niedawno jednak uporała się z tym problemem. Jak długo trwał okres rekonwalescencji i jak się teraz czuje? Sprawdźcie.

Małgorzata Rozenek-Majdan od dawna borykała się z dużą wadą wzroku, o której wiedziało niewiele osób. Okazało się, że jej wada to aż -8 dioptrii. Gwiazda zazwyczaj nosiła soczewki kontaktowe, a wieczorem zakładała okulary. Lekarze bali się podjąć leczenia, ponieważ wada była zbyt duża. Gwiazda nauczyła się więc żyć z tym problemem i nie czuła z tego powodu kompleksów.

Małgorzata Rozenek-Majdan - korekta wzroku

W końcu jednak znalazła się klinika, która zgłosiła się do gwiazdy z propozycją przeprowadzenia zabiegu usunięcia wady wzroku. Użyto do tego najnowocześniejszego lasera. 

Nosiłam okulary i soczewki od 10. roku życia (każdy kto ma wadę zbliżoną do -8 wie, jaki to kłopot). Nie noszę ich od tygodnia i nigdy nie widziałam lepiej niż teraz. - czytamy na Instagramie gwiazdy.

Zastanawiacie się, kiedy Małgorzata Rozenek-Majdan poddała się zabiegowi, skoro ciągle pojawia się na wydarzeniach medialnych? Zobaczcie:  Małgorzata Rozenek-Majdan ścięła włosy? Spektakularna stylizacja na Balu Fundacji TVN! Gwiazda odpowiedziała na swoim Instagramie, ile trwała rekonwalescencja po tym zabiegu. 

Zabieg trwa 10 minut i jest całkowicie bezbolesny. Już następnego dnia byłam w pracy. Przez dwa tygodnie, co cztery godziny trzeba zakraplać krople. Widzę dużo lepiej niż w soczewkach. Komfort życia zmienia się całkowicie. Jedyne czego żałuje, to że nie zrobiłam zabiegu wcześniej - czytamy w komentarzu pozostawionym przez Małgorzatę Rozenek-Majdan na Instagramie. 

Chciałabym bardzo podziękować za profesjonalizm i wspaniałą opiekę Panu Piotrowi Voigt, Doktorowi Mariuszowi Kuwik, pielęgniarce Liliannie oraz całemu personelowi kliniki, bo gdy każda klinika bała się dokonać laserowej korekcji wzroku, to Voigt Medica Centrum Nowoczesnej Okulistyki, dzięki najnowocześniejszemu laserowi, podjął się zabiegu. Nosiłam okulary i soczewki od 10. roku życia (każdy kto ma wadę zbliżoną do -8 wie, jaki to kłopot). Nie noszę ich od tygodnia i nigdy nie widziałam lepiej niż teraz. P.S. Kilku dziennikarzom też powinnam podziękować, bo dzięki ich artykułom pisanym z wielką troską o mojej wadzie wzroku, Voigt Medica odezwało się do mnie i zrobiło zabieg ☺️ #no #more #glasses #krecik #biedulka #to #już #przeszłość #I #see #you ‼️www.voigtmedica.pl‼️

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Czy wy także borykacie się z dużą wadą wzroku i zastanawiacie się nad takim zabiegiem?

Foto:  Instagram

Oto najlepsze kremy pod oczy polecane w KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 marca 2019, 06:32

Zobacz także

Nasze propozycje