Poprzedni artykuł: Hanna Lis, Eva Minge, Ewa Chodakowska... Zobacz, kto pojawił się na we... Następny artykuł: Jak... ogarnąć swoje życie? Opowiada autorka popularnego bloga

Małgorzata Rozenek-Majdan miała dwie suknie! Zobacz ZDJĘCIA drugiej kreacji

Do końca nie było wiadomo, czy podczas przyjęcia weselnego Małgorzata Rozenek-Majdan się przebierze. Teraz wszystko już jest jasne! Tak - mamy zdjęcia drugiej kreacji. Podoba wam się?

Ach, co to był za ślub... Małgorzata Rozenek-Majdan zaskoczyła wszystkich i na swój sobotni ślub włożyła kreację w szarym kolorze! Gwiazda TVN wybrała spektakularną suknię Evy Minge - cały projekt zdobiony był cyrkoniami i srebrnymi ozdobami. No i jeszcze ten dół sukni - skrawki tiulu były ręcznie wycinane, formowane i przyszywane! Całość naprawdę robiła wrażenie - choć wśród Wizażanek rozgorzała gorąca dyskusja, czy model syreny to najlepszy wybór dla panny młodej.

Ciekawe więc jesteśmy, jak spodoba wam się druga suknia Rozenek-Majdan.
Podczas wesela Małgosia przebrała się w delikatną sukienkę Marlu. Gwiazda dobrała do niej złote sandałki i... rozpuściła włosy! Musimy przyznać, że nam ten weselny look absolutnie skradł serce. Małgorzata wygląda jak gwiazda rodem ze złotej ery Hollywood!

A wy co myślicie?

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 19:51

Zobacz także

Nasze propozycje