Poprzedni artykuł: Monika i Paweł spodziewają się dziecka? Następny artykuł: Izabela Janachowska przeszła na restrykcyjną dietę

Małgorzata Rozenek-Majdan namawia Radosława na odmładzające zabiegi

Małgorzata Rozenek-Majdan zauważyła, że upływający czas zostawił na twarzy jej 47-letniego męża Radosława wiele zmarszczek. Perfekcyjna pani domu marzy, aby zrobił sobie jeden z odmładzających skórę zabiegów.

Małgorzata Rozenek-Majdan przyznaje, że sama jest częstym gościem w gabinecie medycyny estetycznej. To dzięki temu wygląda lepiej, niż ponad 10 lat temu, kiedy pierwszy raz zobaczyliśmy ją na małym ekranie. Teraz chciałaby, aby z dobrodziejstwa zabiegów skorzystał też jej mąż Radosław. Małgosia musi najpierw jednak złamać opór męża. 

Małgorzata Rozenek-Majdan chce odmłodzić Radosława 

W jednym z ostatnich wywiadów Rozenek zdradziła, że od dłuższego czasu namawia Radzia, aby udał się na zabieg laserowego odmładzania skóry. Podobno umawiała go na wizytę już dwa razy, ale mąż za każdym razem wizytę odwołał, tłumacząc się, że coś mu wypadło. Najwyraźniej nie jest zadowolony z pomysłu żony i dobrze czuje się ze swoimi zmarszczkami.  

On nie lubi takich zabiegów. Wbrew pozorom nie jest osobą, która korzysta z medycyny estetycznej. A szkoda... - zdradza Małgosia.

Rozenek zapewnia, że nie odpuści i nadal będzie próbowała namówić Majdana na skorzystanie z dobrodziejstwa medycyny estetycznej. 

Będę z wszystkich sił próbowała go na ten laser wysłać, bo to super rzecz – deklaruje.

Jak działa laser odmładzający skórę?

Małgosia Rozenek-Majdan ma rację, że laser na skórę to skuteczny zabieg, a do tego bardzo mało inwazyjny. Laserowe odmładzanie skóry jest bezbolesne i czasami nazywane "odmładzaniem bez użycia skalpela". Być może to właśnie ten zabieg zapewnia perfekcyjnej pani domu gładką skórę bez zmarszczek, dlatego tak bardzo rekomenduje go mężowi. 

Aby uzyskać zadowalające efekty, zabieg z użyciem lasera należy wykonać od 3 do 5 razy. W trakcie zabiegu wykorzystywany jest laser frakcyjny, który tworzy mikrouszkodzenia na skórze. W efekcie, skóra zaczyna się szybko regenerować, a tym samym zmniejsza zmarszczki i wszelkie niedoskonałości. 

Źródło zdjęcia główne: Instagram 

Polecany film


Nasze propozycje