Poprzedni artykuł: Zwolnili ją z pracy, bo jest... zbyt atrakcyjna? Ta historia wywołała... Następny artykuł: Jaki kształt ust mężczyźni uwielbiają najbardziej? Będziecie naprawdę...

Małgorzata Rozenek- Majdan zdradza kulisy swojego rozwodu."Runął cały mój świat", powiedziała w szczerym wywiadzie

Gwiazda TVN mówi o strachu, bólu, trudnych decyzjach... A jakie dziś ma relacje z Jackiem Rozenkiem?

Jacek Rozenek był drugim mężem Małgorzaty. Para rozstała się w 2012 roku, a rozwód nastąpił w kwietniu 2013 roku. Owocami tego związku są synowie - Tadeusz i Stanisław.
W wywiadzie dla magazynu "Pani", Małgorzata Rozenek wyznała, że bardzo przeżyła ten rozwód, określając go mianem "traumatycznego doświadczenia". Przyznaje, że czuła się jak "wrak człowieka".

Był strach, na przykład w momencie, w którym rozstawałam się z moim drugim mężem. Możesz popatrzeć na moje zdjęcia z tego okresu. Byłam wrakiem człowieka. Wrakiem. Runął cały mój świat. I wytłumacz teraz dzieciom, że zmieniasz swoje, ale także ich życie. Straszne. Z drugiej strony nie ma nic gorszego niż zgoda na niezgodę. A wiesz, z czego wynikają takie dramatyczne sytuacje? Ze szczerości i szacunku do samej siebie - mówi w Pani. 

Co jeszcze w tej sytuacji było bolesne dla Małgorzaty Rozenek-Majdan?

Nie udało mi się stworzyć moim dzieciom pełnego domu. Takiego, jaki ja miałam. I to zdecydowanie jest coś, z czego nie jestem dumna. I nie udało mi się zostać weterynarzem, a marzyłam...

Dzisiaj para zgodnie dzieli się opieką nad synami i ma o sobie pozytywne zdanie. A Małgorzata jest szczęśliwą żoną Radka Majdana :)

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z czasów, kiedy Małgorzata Rozenek- Majdan była w związku z Jackiem Rozenkiem. 

Polecamy także: Kolejne dziwne zachowanie Melanii Trump - zobaczcie ten filmik!

Źródło: mat. z magazynu "Pani" 
Foto: ONS / Instagram

zdjęcia: ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 stycznia 2019, 07:13

Zobacz także

Nasze propozycje