Poprzedni artykuł: Małgorzata Rozenek pokazała, jak spędza leniwą niedzielę. Fani: "Jezu... Następny artykuł: Julia Wieniawa wystąpi w filmie Dody „Dziewczyny z Dubaju”? Te słowa n...

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała intymne ciążowe zdjęcie brzuszka

Małgorzata Rozenek-Majdan już niebawem po raz kolejny zostanie mamą. Gwiazda TVN postanowiła więc pochwalić się gołym, rosnącym ciążowym brzuszkiem. Jest już naprawdę duży.

Małgorzata Rozenek-Majdan już niedługo przywita na świecie swoje trzecie dziecko. Jak wiemy z relacji Radosława Majdana, już w czerwcu do jego rodziny dołączy kolejny synek. Niestety okazuje się, że sam proces zajścia w ciążę nie był dla małżeństwa łatwy. Liczne próby in-vitro kończące się fiaskiem, a nawet poronienie bliźniaczej ciąży w 11. tygodniu, odbiło się bardzo negatywnie na psychice pary. Na szczęście los wreszcie się do nich uśmiechnął i Małgosia w końcu jest w upragnionej ciąży. Nic więc dziwnego, że stara się na każdym kroku chwalić długo wyczekiwanym maleństwem.

By uciąć plotki, jakoby Rozenek-Majdan poszła w ślady Kim Kardashian i zdecydowała się na surogatkę, gwiazda TVN postanowiła pochwalić się intymnym zdjęciem z odsłoniętym nagim ciążowym brzuszkiem.

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała intymne ciążowe zdjęcie

Zaledwie kilka godzin temu na Instagramie Małgorzaty Rozenek-Majdanzawrzało. Tym razem nie chodzi jednak o domniemany bałagan w jej sypialni, czy zbytnią ingerencję Photoshopa w wysmuklenie sylwetki. Jak się okazuje, emocje fanów prowadzącej "Projekt Lady" w tym przypadku są jak najbardziej uzasadnione, ponieważ Małgosia Rozenek-Majdan po raz pierwszy zdecydowała się pokazać ciążowy brzuszek w pełnej okazałości.

Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów, którzy nie kryli zachwytów nad rosnącym maleństwem swojej idolki.

A jednak nie poduszka! Hehe dobrze, że utarłaś im wszystkim nosa Haha! Gosiu pięknie wyglądasz – skomentowała zdjęcie Anna Skura.

Jaki piękny brzuszek – napisała jedna z fanek.

Nie mogę się napatrzeć! Widzę jeszcze większą piękność. Jak to możliwe? Ciąża zdecydowanie służy – pisze inna.

Przynajmniej ucięta gadka wszystkim co o surogatce gadają – dodaje kolejna.

Zdjęcie: Instagram

Niestety nie zabrakło również gorzkich słów internautów, którzy sugerowali, że pokazywanie ciążowego brzuszka w pełnej okazałości nie wypada przyszłym mamom.

Ja wszystko rozumiem ciąża ,radość itp ale bez przesady wiele rzeczy w pewnym wieku nie wypada – napisała jedna z użytkowniczek Instagrama.

Zaczyna się lansik brzuszkiem – dodała kolejna.

Na szczęście to właśnie pozytywne komentarze górowały nad tymi negatywnymi, a hejtujące Małgosię osoby spotkały się z ekspresową reakcją fanów gwiazdy TVN, którzy zaciekle bronili swojej idolki.

"To do jakiego wieku, według pani, coś wypada, a coś nie? Gdzie jest określony taki limit?"
"Szkoda Ci? Tyle czasu Gosia z Radkiem czekali i się udało. Jak dla mnie to w ogóle może chodzić z brzuchem na wierzchu. Niech pokazuje swoje szczęście" - czytamy wypowiedzi broniących Gosię fanów.

Do uszczypliwego komentarza odniosła się również sama Małgorzata Rozenek-Majdan. 

W pewnym wieku to nie wypada pisać takich głupot. Przecież jest Pani Babcią - napisała gwiazda w odpowiedzi.

My również jesteśmy zachwycone ciążowym brzuszkiem Małgosi Rozenek-Majdan, a maleństwu i mamie życzymy dużo zdrowia i spokoju.

Zdjęcie: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

3 kwietnia 2020, 10:53

Nasze propozycje