Poprzedni artykuł: Kendall Jenner parodiuje wygląd Kylie. Co tak naprawdę myśli o młodsze... Następny artykuł: Znamy szczegóły ciąży Małgorzaty Rozenek-Majdan! Który to już miesiąc?

Małgorzata Rozenek-Majdan jest w ciąży! Para poinformowała o tym w bardzo nietypowy sposób!

Wcale nie Instagram, ani nie wywiad! Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan poinformowali świat o ciąży Małgosi w bardzo nietypowy sposób.

Para w towarzystwie najbliższych przyjaciół poinformowała świat o radosnej nowinie w bardzo uroczy i niezwykły sposób. Musimy przyznać, że w oryginalnym sposobie informowania o ciąży Radosław Majdan przebił nawet Roberta Lewandowskiego! Czegoś takiego nikt się nie spodziewał?

Małgorzata Rozenek-Majdan jest w ciąży!

Małgorzata Rozenek-Majdan i jej ukochany mąż Radosław od dłuższego czasu starali się o maleństwo, ale kilka prób metodą in vitro nie przyniosło oczekiwanego rezultatu. Para nawet wyznaczyła sobie termin, kiedy ostatecznie przestanie starać się o wspólne dziecko.

Wyznaczyliśmy sobie czas do końca tego roku - mówiła jakiś czas temu w rozmowie z „Twoje Imperium” Rozenek Majdan.

Decyzję gwiazda TVN argumentowała głównie swoim wiekiem – w tym roku skończyła 41 lat. Rozenek-Majdan przyznała, że liczy się z tym, że czas przemija i chce uniknąć sytuacji, kiedy nie miałaby sił na wychowywanie maleństwa.

Wiek jest istotny, ale również to, czy kobieta będzie miała siłę wychować dziecko. Ja muszę być w dobrej formie przez kolejne dwadzieścia lat – dodała Rozenek-Majdan.

Jak się jednak okazuje, kiedy para już prawie straciła nadzieję na ciążę, stał się cud i marzenie Małgosi i Radka Majdanów wreszcie się spełniło! Para niebawem przywita na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko.

Jak Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan poinformowali o ciąży?

O długo wyczekiwanej ciąży Małgorzaty Rozenek-Majdan świat dowiedział się w dość zaskakujący sposób. Radosną nowinę ujawnił przyjaciel pary Artur Gadowski w trakcie niedzielnego koncertu zespołu IRA w warszawskim klubie Stodoła. Co na to przyszli rodzice? Małgorzata Rozenek-Majdan Radosław Majdan z uśmiechami i wzruszeniem potwierdzili radosną nowinę.

                                                                                                                    

Na razie para nie potwierdziła, który to miesiąc ciąży. Podejrzewamy jednak, że poszła w ślady księżnej Kate i radosną nowinę ogłosiła pod koniec pierwszego trymestru ciąży. 

Serdecznie gratulujemy Małgosi i Radkowi i już nie możemy doczekać się zdjęć, na których wreszcie zobaczymy ciążowy brzuszek. 

Zdjęcie: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

2 kwietnia 2020, 06:32

Nasze propozycje