Poprzedni artykuł: Ona jest piękna i młoda, a on... znacznie starszy od jej ojca. Ich zdj... Następny artykuł: Christina Aguilera bez makijażu. Wygląda o niebo lepiej! Co jeszcze zm...

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała zdjęcie z dzieciństwa. To naprawdę ona!

Ta mała dziewczynka zupełnie nie przypomina dzisiejszej gwiazdy TVN, Małgorzaty Rozenek-Majdan. Jak Perfekcyjna Pani Domu wyglądała w dzieciństwie?

Ostatnio gwiazdy coraz częściej chwalą się zdjęciami z przeszłości i pokazują swoje metamorfozy. Największą popularnością cieszą się jednak fotografie z dzieciństwa. Niedawno zrobiła to chociażby najbardziej znana polska podróżniczka, Martyna Wojciechowska i piosenkarka Natalia Szroeder. Tym razem postanowiła nas zaskoczyć Małgorzata Rozenek-Majdan.

Na swoim Instagramie opublikowała urocze zdjęcie, na którym śpi w jednym łóżku z ukochanym psem.

Małgorzata Rozenek-Majdan w dzieciństwie

Perfekcyjna Pani Domu dodała na Instagram nie jedno, a dwa zdjęcia z dzieciństwa. Na drugiej stronie galerii znajduje się kolejna fotografia - niestety jest już zdecydowanie mniej wyraźna. Gwiazda jest na nim ubrana we wzorzysty sweterek oraz spódnicę. Towarzyszy jej oczywiście drugi ukochany pies.

Zobacz także: Wcale nie plecak, ani nie torebka. Poznajcie ulubiony wiosenny dodatek gwiazd

Zdjęcie: Instagram.com/m_rozenek

W opisie do tego uroczego zdjęcia, Rozenek-Majdan napisała, że akurat tego dnia naszła ją jakaś melancholia i dlatego postanowiła podzielić się szczęśliwymi chwilami z czasów, gdy miała zaledwie kilka lat. Dodała, że miała cudowne dzieciństwo, również dzięki jej kochanym psom - Niutce i Dropsowi. Zapytała również fanów, jak nazywały się ich psy z dzieciństwa. 

Na odzew oczywiście nie trzeba było długo czekać. W komentarzach niemal natychmiast pojawiły się zabawne imiona zwierzaków. Widać, że gwiazda darzy szczególną miłością zwierzęta, bo również teraz na jej Instagramie możemy obserwować, jak zajmuje się swoimi trzema buldogami francuskimi.

18. urodziny Wizaż.pl

Ale to koniec tego typu fotografii! :) Przypominamy, że z okazji 18. urodzin Wizaż.pl co tydzień rozmawiamy z gwiazdami i podpytujemy, jakich kosmetyków używały, kiedy miały te 18 lat. Mamy również ich zdjęcia z czasów, gdy stawały się pełnoletnie. W naszym nowym cyklu pojawiły się już między innymi Iwona Pavlović, Dorota "Doda" Rabczewska czy też Renata Kaczoruk.

O kim jeszcze chciałybyście dowiedzieć się czegoś więcej? :)

Zdjęcie główne: Instagram.com/m_rozenek

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 marca 2019, 19:27

Zobacz także

Nasze propozycje