Poprzedni artykuł: Pamiętacie D.J. z serialu „Pełna chata”? Zobaczcie, jak wygląda ponad... Następny artykuł: Marcin Tyszka pokazał zdjęcie z Dawidem Wolińskim sprzed 25 lat. Aż tr...

Małgorzata Rozenek-Majdan w ciąży przytyła 20 kg, ale już wraca do formy. Zdradziła swój sposób

Małgosia Rozenek-Majdan kilkanaście dni po porodzie prezentuje się niemal tak, jak przed ciążą. Jej sposób na piękny wygląd jest bardzo prosty.

Małgorzata Rozenek-Majdan urodziła swoje trzecie dziecko zaledwie trzy tygodnie temu. Nigdy nie ukrywała, że w ciąży mocno przytyła. Jednak teraz zupełnie nie widać po niej nadprogramowych kilogramów. Jak jej się to udało?

małgorzata rozenek-majdan wraca do sylwetki sprzed ciąży

Źródło: Instagram

Zobacz także: Anna Lewandowska szczerze o swoim powrocie do formy po drugim dziecku 

Małgorzata Rozenek-Majdan schudła po ciąży 

Długo wyczekiwany syn Henryk jest dla Małgosi i Radosława całym światem. Małżeństwo chętnie dzieli się na Instagramie zdjęciami z pierwszych dni życia chłopca. Szczęśliwa mama chętnie odpowiada także na komentarze fanek, które pytają o jej macierzyństwo, a także są ciekawe jej sposobów na piękny wygląd.

Pod ostatnim ze zdjęć posypały się komentarze od internautek komplementujące wygląd Małgosi. Fanki, podobnie jak my, nie mogą wyjść z podziwu, że w tak krótkim czasie "Perfekcyjnej Pani Domu" udało się zgubić tłuszczyk po ciąży. Mało tego, Małgorzata Rozenek-Majdan wskoczyła już w szpilki i... wróciła do pracy

Tuz po porodzie w szpilkach? Wow!

Pani Małgosiu! Pani kwitnie!

Jak Pani to zrobiła? Taka figura kilka tygodni po porodzie?

Małgorzata postanowiła zdradzić swój sekret pięknego wyglądu tuż po ciąży. Okazuje się, że to prostsze niż mogłoby się wydawać. Pod innym postem, gdzie fanki narzekały, że nadal zmagają się z nadwagą po porodzie, mentorka napisała:

Ja też mam dużo nadprogramowych kg, ale na spokojnie będę się tym zajmować, teraz to nie czas na to. Najważniejsze to zdrowo się odżywiać.

Nawet jeśli pozostały jej jeszcze nadprogramowe kilogramy to musimy przyznać, że wygląda świetnie! Jak widać zdrowa dieta to klucz do sukcesu!

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

1 lipca 2020, 21:58

Nasze propozycje