Poprzedni artykuł: Dziś mija druga rocznica śmierci Ani Przybylskiej. Wspominamy naszą ik... Następny artykuł: 5 sposobów na to, żeby seks... nie był nudny! Nie tylko w stałym związ...

Nie zgadniecie, co Małgorzata Rozenek robi... Radosławowi, kiedy ten śpi!

On twardziel, Ona perfekcyjna, a w wolnych chwilach jak... dzieci! Zobaczcie urocze zdjęcie, na którym Małgorzata Rozenek... Sprawdźcie sami!

Media żyją wydarzeniami z życia prywatnego tej pary odkąd tylko pojawiły się pierwsze plotki o tym, że Małgorzata i Radosław zaczęli się spotykać. No cóż, obydwoje po przejściach i wydawać by się mogło, że to będzie kolejne love story, które raczej nie doczeka się happy endu. Ci jednak pokazali, że ich związek to nie są żarty. Co więcej, kilka tygodni temu pobrali się! Ach, co to był za ślub! Piękne kreacje, znani goście i... sesja zdjęciowa do magazynu "Viva!", z której dochód został przeznaczony na cele charytatywne. 
Jednak ślub to nie jedyne wydarzenie w życiu pary, przez które zrobiło się o nich głośno w mediach. Majdanowie wzięli bowiem również udział w programie TVN "Azja Express". Wiele osób przyznaje, że właśnie dla nich oglądało show w środowe wieczory, a tekst Małgosi "Nie mów do mnie teraz" stał się wręcz kultowy. 
Jak widać, para jest mocno zajęta, a mimo wszystko znajduje czas dla siebie i chętnie żartują. Także z siebi! Małgorzata Rozenek-Majdan właśnie opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym... maluje śpiącego Radka! Nie jest to jednak makijaż, a jedynie bajkowy rysunek. Dorysowała mu bowiem koci pyszczek :) 

#he #is #taking a #nap #and #he #is #gonna #regret #it #drzemka #zabawa #moustache #counting #stars ⭐️ ✨

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Ciekawe, jak była reakcja Radka, kiedy się obudził ;) 

Zobaczcie także:  Małgorzata Rozenek-Majdan w złotej spódnicy!

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 20:32

Zobacz także

Nasze propozycje