Poprzedni artykuł: Jak całować mężczyznę, żeby... nigdy cię nie zapomniał? Mamy sprawdzon... Następny artykuł: Zabawna wpadka Dawida Kwiatkowskiego w „Pytanie na Śniadanie”. Jego fa...

Małgorzata Rozenek-Majdan topless na wakacjach! Tyle jeszcze nigdy nie pokazała…

Kobieta, , tagi: Małgorzata Rozenek-Majdan
Gwiazda może się pochwalić naprawdę piękną figurą. Ale tym zdjęciem tylko to potwierdziła. Tak odważnej fotografii jeszcze wcześniej nie pokazała!

Prowadząca „Projekt Lady” postanowiła odpocząć od pracy i wyjechała na wakacje do Azji. Na jednej z kilku opublikowanych na Instagramie fotografii pokazała znacznie więcej, niż ktokolwiek mógłby się spodziewać! Siedząc obok Radosława Majdana pozowała do zdjęcia topless! Miała na sobie jedynie dolną część bikini.

Zazdrościmy tak szczupłej sylwetki i relaksu! Gwiazda razem z synami oraz mężem odpoczywają teraz w Tajlandii i dzielą się niezwykłymi zdjęciami z podróży. Perfekcyjna Pani Domu zdecydowała, że jej dzieci wręcz powinny zobaczyć to, co ona miała okazję. Oprócz wycieczek i zwiedzania rodzina relaksuje się w basenie znajdującym się na terenie hotelu. Co ciekawe, zdjęcie jest autorstwa synów gwiazdy – Stasia i Tadzia.

Ale Małgorzata Rozenek-Majdan niedawno na swoim instagramowym profilu opublikowała jeszcze jedno, budzące emocje zdjęcie. Hashtag #underboob stał się na tyle popularny w sieci, że również gwiazdy wciągnęły się w tę zabawę. Do zabawy dołączyły między innymi Jennifer Lopez czy Lady Gaga. To zdjęcie bez wątpienia robi wrażenie.

Zdjęcie główne: Instagram

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 kwietnia 2019, 09:59

Zobacz także

Nasze propozycje