Poprzedni artykuł: Dziewczyna pokazała, jak NAPRAWDĘ działa bielizna wyszczuplająca. Jej... Następny artykuł: Zaczynasz dzień od suplementów diety? Niektóre z nich są niebezpieczne...

3 tygodnie temu Małgosia Socha urodziła córeczkę. Jak teraz wygląda? Jest bardzo szczupła - zobaczcie to zdjęcie!

Kobieta, , tagi: ciąża, Małgorzata Socha
Każda matka pamięta, jak ciężko zrzucić dodatkowe kilogramy po ciąży. Patrząc na zdjęcia Małgosi Sochy, aż trudni uwierzyć, że aktorka niedawno była w ciąży!

Łukasz Jemioł niedawno umieścił na swoim Instagramie informację, że został wujkiem. Przy okazji zdradził też płeć i imię dziecka. Szczęśliwą mamą została Małgorzata Socha. Zobaczcie, jak się prezentowała w czasie ciąży.

Po 3 tygodniach zarówno na Instagramie aktorki, jak i projektanta pojawiło się ich urocze zdjęcie. Wspólna fotografia nie jest niczym szczególnym, ponieważ ta para od dawna się przyjaźni. 

Jednak najbardziej rzuca się w oczy figura Małgorzaty Sochy, którą dokładnie podkreśliła obcisłymi spodniami dresowymi. Przypominamy, że niedawno urodziła drugie dziecko. Na pewno jest to w dużej mierze zasługa tego, że od zawsze charakteryzowała się wysportowanym ciałem, a niedawno pisaliśmy także o tym, że trzyma się diety: Niedawno urodziła córeczkę, a już jest na diecie

Zazdrościcie młodej mamie figury po ciąży? 

Jeżeli wam daleko do takiej sylwetki, radzimy aby się nie przejmować. Po początkowym przemęczeniu wynikającym z zajmowania się nowym członkiem rodziny, na pewno niebawem uda się wam znaleźć chwilę na trening i zmianę nawyków żywieniowych, które pomogą w utracie zbędnych kilogramów. Poza tym wiosna sprzyja spacerom:)

Polecamy także:  Monika Kuszyńska została mamą! Znamy płeć i imię dziecka

Foto:  Instagram

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 lutego 2019, 07:44

Zobacz także

Nasze propozycje