Poprzedni artykuł: Kolejna celebrytka pokazała cellulit. Internauci byli bezlitośni Następny artykuł: Anna Mucha zaatakowana gazem łzwiącym. Sprawca... oskarża JĄ o napaść

Małgosia z "Rolnik szuka żony" pokazała drugą suknię ślubną, ale to strój pana młodego wzbudził emocje...

Małgorzata i Paweł z "Rolnik szuka żony" stanęli na ślubnym kobiercu. Emocje budził brzuszek panny młodej i jej dwie suknie ślubne, ale jeszcze ciekawszy był strój pana młodego.

Program "Rolnik szuka żony" nadal cieszy się popularnością wśród widzów TVP, mimo że niewielu rolników znalazło żony na wizji. Jedną z historii ze szczęśliwym finałem jest romans Małgosi Sienkiewicz i Pawła Borysewicza, którzy oczekują właśnie pierwszego dziecka. Zakochani z czwartej edycji show w piątek stanęli na ślubnym kobiercu, a w kościele była obecna prowadząca program Marta Manowska, która pokazała fanom zdjęcia z ceremonii.

fot. Instagram @martamanowska

Niestety państwo młodzi musieli zmierzyć się z krytyką, dotyczącą głównie ślubu "z brzuszkiem".

- Szybko szybko ślub bo brzuszek już widać

- Jeżeli ktoś uważa się za katolika i pragnie ślubować przed ołtarzem to powinien zachowywać się tak, jak głosi wiara katolicka - czytamy na Instagramie.

Złośliwe komentarze nie przeszkodziły im jednak w świetnej zabawie na weselu i poprawinach, podczas których zaprezentowali kolejne ślubne stylizacje, tym razem bardziej na luzie.

Druga suknia ślubna i garnitur pary z "Rolnik szuka żony"

W kościele Małgosia i Paweł wyglądali bardzo elegancko, nawet konserwatywnie. Dopiero później postanowili zaszaleć... Panna młoda wybrała sukienkę 7/8 z koronki, a pan młody bardzo nietypowy garnitur, ozdobiony wzorem barokowych stiuków i rączych rumaków :O

Wygląda na to, że Paweł bardzo ceni sobie styl domu mody Versace... Jednak jego eklektyczny gust nie spotkał się z aprobatą internautów. W komentarzach wyśmiewali ekstrawagancki gajer:

Widać że facet lubi zwracać na siebie uwagę, wygląda jak pajac!

Faktycznie pan młody się odstrzelił jak na odpust

Dla mnie facet w tym wdzianku na prawdę wygląda mega mega śmiesznie. Pseudo Celebryta - czytamy w komentarzach na Instagramie.

Na szczęście złośliwe uwagi gubią się między licznymi gratulacjami dla zakochanych. Przypominamy, że ślubnych strojów pary młodej po prostu nie wypada krytykować w tak ważnym dla nich dniu, nawet jeśli są tak ekscentryczne jak garnitur Pawła.

A wy, co o myślicie o stroju Pawła? Własny styl czy obciach?

Zobacz także: To zaproszenie na wesele robi furorę w internecie! "Upijasz się? Nie bawisz się z nami dalej!"

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 07:16

Zobacz także

Nasze propozycje