Poprzedni artykuł: Pamiętacie Beatę Jałochę? Nie może chodzić po tym, jak spadł na nią sa... Następny artykuł: Nie czekaj! Weź udział w największym w Polsce konkursie fotograficznym

Mamy CAŁY zwiastun „Ciemniejszej strony Greya”!

Wytwórnia przez długi czas zdradzała tylko małe fragmenty kolejnej części „50 Twarzy Greya”. Pobudzała wyobraźnię fanów sagi tylko zdjęciami z planu. Ale wreszcie doczekaliśmy się pierwszego, oficjalnego trailera.

„Ciemniejsza strona Greya” to kontynuacja skomplikowanej relacji między Christianem Greyem a Anastasią Steel. Ci, którzy czytali książkę na pewno pamiętają, że w drugiej części główna bohaterka rozpoczęła pracę w wydawnictwie. Jej szefem jest Jack Hyde (Eric Johnson), który podrywa ją w bardzo natarczywy sposób, co oczywiście nie umyka uwadze Christiana. Ten próbuje "załagodzić" problem. 

Grey uczy się też panowania nad swoją manią kontrolowania, sprawdzania wszystkich i wszystkiego. Natomiast jego nowa partnerka przyzwyczaja się do luksusów, w jakich przyszło jej żyć. Znika też słynny w pierwszej części układ, który główny bohater określa mianem „dominujący-poddana”. Dzięki temu związek rozkwita. Na drodze pary staje jednak była kochanka Greya…

Wypuszczony niedawno teaser „Ciemniejszej strony Greya” nie odkrywał zbyt wiele, ale na pewno pozwolił wyobrazić sobie, co tak naprawdę będzie się działo. Oficjalny zwiastun filmu został opublikowany 13 września i chyba zaspokoił ciekawość tych, którzy nie mogą się doczekać premiery filmu w lutym przyszłego roku.

Zdjęcie: Screen z YouTube.com/

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 kwietnia 2019, 14:21

Zobacz także

Nasze propozycje