Poprzedni artykuł: Boisz się, nie umiesz, nie chcesz? Karmienie piersią to trudny temat.... Następny artykuł: Hanna Lis, Eva Minge, Ewa Chodakowska... Zobacz, kto pojawił się na we...

Mamy ZDJĘCIA sukni ślubnej Małgorzaty Rozenek! Co za kolor! Co za spektakularny dół kreacji...

Kobieta,
Zapowiadała, że będzie mieć pięć sukni, w końcu postawiła na model syreny! Małgorzata Rozenek na ślubie zachwyca w projekcie Evy Minge.

Stało się! Wiemy już, jaką kreację na swój ślub założyła Małgorzata Rozenek. I musimy przyznać, że na ten dzień czekałyśmy w redakcji już od dawna. Powód? Byłyśmy bardzo ciekawe, jak gwiazda będzie wyglądać. I szczerze - nie zawiodłyśmy się! 

Szara suknia ślubna Rozenek

Małgosia podczas ceremonii ślubnej w pałacyku w podwarszawskim Konstancinie wyglądała po prostu cudownie w syreniej sukni! Ale musimy też przyznać, że nas zaskoczyła. Gwiazda TVN na ten wyjątkowy dzień wybrała suknię projektu Evy Minge, ale w… szarym kolorze. Skąd taki pomysł? Jak udało nam się dowiedzieć nieoficjalnie - suknia miała być unikatowa. Dlatego projektantka i panna młoda zdecydowały się na to, że zaskoczą wszystkich kolorem... mgły! Odeszły więc od białej, tradycyjnej sukni ślubnej. 

Przyjrzyjcie się, jak pięknie ta kreacja jest wyszywana. Wiemy, że przez dwa tygodnie pracowały nad nią dwie mistrzynie krawiectwa. To właśnie one ręcznie przyszywały do tiulu cyrkonie i srebrne ozdoby. A ten zjawiskowy dół sukni? Każdy skrawek tiulu był ręcznie wycinany, formowany i przyszywany! 

Trzeba przyznać, że ta spektakularna suknia bosko podkreśliła figurę Rozenek. A buty? Rozenek wybrała tego dnia model Celebrity robiony specjalnie na zamówienie tylko dla niej. 

Ale my Wizażanki nie byłybyśmy sobą, gdybyśmy nie sprawdziwy makijażowo - fryzurowego stylu Rozenek. Jak udało nam się dowiedzieć o make up gwiazdy zadbała tego dnia Beata Milczarek, a klasyczny, niski kok to dzieło Emilii Mikiciuk.

A jak prezentował się pan młody? Radosław Majdan miał na sobie tego dnia „wszystko” od Paco Lerente - także buty. 

A czy wam podoba się styl państwa młodych?


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 kwietnia 2019, 13:45

Zobacz także

Nasze propozycje