Poprzedni artykuł: Dlaczego tatuaże są obecnie takie modne? Czy są dla każdego? Następny artykuł: Znana gwiazda pokazała swoje koszmarnie zniekształcone nogi. Takiej op...

Marcelina Zawadzka pokazała odważne zdjęcie. Fani: "Wolałabym panią w wersji sexownej, a nie wulgarnej :( "

Wystarczyło jedno zdjęcie, by na Marcelinę Zawadzką wylała się fala hejtu. Rzeczywiście pokazała za dużo?

Marcelina Zawadzka należy do tych gwiazd, które uwielbiają podkreślać swoją perfekcyjną figurę. Zarówno w mediach społecznościowych, jak i czerwonym dywanie często decyduje się na eksponujące jej niebotycznie długie nogi szorty, zwiewne dziewczęce sukienki idealnie korespondujące z jej delikatną urodą, czy uwydatniające kobiece kształty dopasowane kreacje. To właśnie te ostatnie budzą największe emocje wśród fanów gwiazdy TVP. Tak też było w przypadku jej ostatniego zdjęcia na Instagramie.

Marcelina Zawadzka w odważnej stylizacji

Ostatnio prezenterka „Pytanie na śniadanie” opublikowała na swoim instagramowym koncie odważne zdjęcie w obcisłej sukience z bardzo głębokim dekoltem. By dodatkowo optycznie powiększyć swój biust i wyeksponować brak stanika zdecydowała się również na ryzykowne selfie od góry, kierujące uwagę na jej dekolt.

Be proud of who you are and not ashamed of how others see you [ang. Bądź dumna z tego kim jesteś i nie wstydź się tego, jak widzą cię inni – przyp. red] – napisała pod zdjęciem.

Nie trzeba było długo czekać, by pod postem pojawiły się komentarze zachwyconych fanów.

Kobieta rakieta – pisze jeden z internautów.

Petarda – dodaje kolejny

Śliczna – komentuje inna fanka.

Jednak pomimo wielu pozytywnych komentarzy, nie zabrakło również głosów oburzonych internautów zarzucających Marcelinie promowanie wulgarności.

Wolałabym panią w wersji sexownej a nie wulgarnej . Przykre, że nie osiąga się w Polsce nic intelektem tylko pokazywaniem cycków – napisała jedna z użytkowniczek Instagrama.

Większość zdjęć na których pokazany cyc. Od góry z boku, od dołu,  jakby nie miała Pani nic innego do zaoferowania – pisze inna.

Wyrzucą Cię z publicznej za takie zdjęcia – dodaje zbulwersowany fan.

A jak wam podoba się to zadziorne zdjęcie Marceliny? Rzeczywiście przesadziła? Naszym zdaniem niektóre gwiazdy pokazują dużo więcej. 

Zdjęcie: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 czerwca 2019, 05:13

Nasze propozycje