Poprzedni artykuł: Internauci stwierdzili, że ta kobieta jest tak brzydka, że powinno jej... Następny artykuł: Weronika Rosati opublikowała swoje wyjątkowo niekorzystne zdjęcie i......

Marietta z Love Island jest w ciąży?

Kobieta, , tagi: ciąża, love island
Na finale programu widać było jej krągły brzuszek. Fani pytają: "który to miesiąc?". Czy naprawdę uczestniczka "Love Island" jest w ciąży?

Choć pierwsza polska edycja "Wyspy Miłości" dobiegła końca, to kontrowersje wokół programu i jego uczestników wcale nie słabną. Niedawno pisaliśmy o tym, że internauci dopatrują się spisku w związku z finałem Love Island - ich zdaniem był zaplanowany, a widzowie wcale nie mieli wpływu na to kto wygrał. Dziś natomiast wszyscy mówią już tylko o tym, że typowana wcześniej na faworytkę programu Marietta może być w ciąży! 

Zobacz także: Finał Love Island - kto wygrał pierwszą edycję?

Ciąża Marietty z Love Island

Marietta przed programem przeszła niemałą metamorfozę- widocznie schudła i przefarbowała włosy z blondu na ciemny brąz, co zdecydowanie dodało jej urody. Na początku programu nie miała zbyt dużo szczęścia w doborze partnerów. Jednak wkrótce dołączył do programu Franek, z którym połączyła ją miłość niemal od pierwszego wejrzenia. Stali się nierozłączni i tak pozostało aż do końca programu. 

Podczas finałowego odcinka Marietta miała na sobie czerwoną sukienkę z głębokim dekoltem i falbankami na rękawach. W ujęciu, w którym Franek czyta Marietcie przygotowaną wcześniej romantyczną przemowę, fani dopatrzyli się u uczestniczki... krągłego brzuszka.

Który miesiąc, Marietko?

Czy Marietta jest w ciąży? Czy przytyła? Bo widać brzuszek zaokrąglony - pytają internauci

Jeśli Marietta byłaby w ciąży, to z pewnością nie byłoby to dziecko Franka, ani żadnego z uczestników. Wyspiarze byli zamknięci w willi przez półtora miesiąca, więc to za mało, aby było już widać brzuszek. 

Cóż, nam jednak te komentarze wydają się przesadzone. Marietta po prostu miała na sobie niekorzystny krój sukienki. Odcięcie pod biustem w połączeniu ze zwiewnym materiałem tworzyło złudzenie, że faktycznie może się pod nim skrywać odstający brzuszek, ale tak naprawdę każda kobieta w takim kroju może wyglądać podobnie. 

Co sądzicie o komentarzach fanów? Może być coś na rzeczy?

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 stycznia 2020, 21:42

Nasze propozycje