Poprzedni artykuł: Wojciech Amaro na 25-leciu Polsatu pojawił się z żoną. Ależ ona jest a... Następny artykuł: W 2000 roku była gwiazdą, a jej piosenki znali wszyscy. Dziś nie rozpo...

Marina Łuczenko-Szczęsna jest w ciąży?

Kobieta,
,
, tagi: ciąża, Wojciech Szczęsny, Marina Łuczenko Szczęsna
Podobno Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny za pół roku zostaną rodzicami!

Marina Łuczenko-Szczęsna jest w ciąży? Na okładce wtorkowego wydania "Faktu" pojawiła się radosna informacja, że piosenkarka i bramkarz reprezentacji Polski spodziewają się pierwszego dziecka. Dziennikarze zdradzili też, kiedy rodzina Szczęsnych się powiększy!

Marina i Wojciech Szczęsny zostaną rodzicami?

Według dziennika, Marina jest w ostatnim czasie widywana w jednym z prywatnych warszawskich szpitali. Informatorzy "Faktu" twierdzą, żona Wojtka Szczęsnego jest w trzecim miesiącu ciąży i to właśnie z tego powodu regularnie odwiedza gabinet lekarski. Jeśli wierzyć doniesieniom medialnym, piosenkarka jeszcze nie do końca oswoiła się z tą myślą i jest bardzo przejęta. Może jednak liczyć na pełne wsparcie męża.

"Fakt" zwrócił się z prośbą o komentarz do menadżerki Mariny, Iwony Walskiej, która była dość zaskoczona, że dziennikarze ustalili te informację:

- Jezu, skąd to wiecie?! Nie wypowiadamy się na ten temat - powiedziała dziennikarzom.

Co ciekawe, portal Party.pl skontaktował się z Piotrem Turkiem, menadżerem Mariny, ktory zaprzeczył, że piosenkarka jest w ciąży. Co więcej, stwiedził, że Iwona Walska, z którą rozmawiał Fakt wcale nie współpracuje z Mariną. Trochę to zawiłe...

Z drugiej strony, gwiazdy wielokrotnie nie chciały potwierdzać informacji o ciąży - Paulina Krupińska, Agnieszka Dygant czy Joanna Brodzik. 

Czy można już w takim razie gratulować potencjalnym przyszłym rodzicom? Chyba poczekamy na oficjalny komentarz Mariny i Wojtka. Według "Faktu", dziecko miałoby przyjść na świat w maju 2018 roku.

Zobacz też: Wojciech Amaro na 25-leciu Polsatu pojawił się z żoną. Ależ ona jest atrakcyjna!

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 marca 2019, 09:18

Zobacz także

Nasze propozycje