Poprzedni artykuł: Pamiętacie prowadzącego 'Od przedszkola do Opola'? Dzisiaj wygląda zup... Następny artykuł: Doda nie odpuszcza hejterowi! Facet wpadł jak śliwka w kompot

To już pewne! Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny zostaną rodzicami

Nareszcie! Marina Łuczenko-Szczęsna potwierdziła krążące od dawna plotki. Piosenkarka jest w ciąży! Marina i jej mąż – piłkarz Wojciech Szczęsny – ogłosili radosną nowinę na Instagramie.

Od końca zimy Marina Łuczenko-Szczęsna była jedną z najuważniej obserwowanych polskich gwiazd. Fani piosenkarki i jej męża – członka reprezentacji Polski w piłce nożnej, Wojciecha Szczęsnego – byli przekonani, że para spodziewa się dziecka. Fakt, że gwiazda ostatnio rzadziej pokazywała się publicznie i zrezygnowała z opinających ciało ubrań dodatkowo podsycał spekulacje.

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny o powiększeniu rodziny

Szczęsny i Marina pobrali się dwa lata temu i od tamtej pory ciekawscy dziennikarze nie dawali im spokoju, dopytując, kiedy postarają się o potomka. Młodzi małżonkowie zwykle udzielali wymijających odpowiedzi, chociaż w jednym z wywiadów Marina potwierdziła, że myślą o dziecku:

To oczywiste, że jeśli jakaś para decyduje się na ślub, to oznacza, że chce w przyszłości powiększyć rodzinę. Ale to... planować może za nas tylko Bóg – powiedziała piosenkarka w rozmowie z magazynem "Flesz".

Marina Łuczenko oficjalnie potwierdziła ciążę!

A post shared by MaRina (@marina_official) on

Przewidywania fanów i plotkarskich portali okazały się jak najbardziej trafione. Marina i Wojtek, oficjalnie potwierdzili, że spodziewają się dziecka, publikując na Instagramie zdjęcie, na którym Szczęsny trzyma dłoń na całkiem sporym brzuchu żony (czyżby to był już piąty miesiąc?!). W opisie umieszczonym przy fotce piosenkarka wyjaśniła, dlaczego tak długo zwlekali z ujawnieniem swojej słodkiej tajemnicy

Bardzo nam zależało, żeby jak najdłużej móc cieszyć się tym pięknym okresem tylko z najbliższymi – napisała Marina.

Zaraz po opublikowaniu radosnego newsa, pod postem Mariny pojawiło kilkanaście tysięcy lajków i mnóstwo życzeń pomyślności. I my też się do nich przyłączamy! A wy co myślicie o ciąży Mariny?

zdjęcia: ONS

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 stycznia 2020, 16:29

Nasze propozycje