Poprzedni artykuł: Viki Gabor zwyciężyła konkurs Eurowizja Junior! Czy to początek wielki... Następny artykuł: Edzia z „Królowych życia” pokazała ciążowy brzuszek. Zdradziła też płe...

Marina po raz drugi zostanie mamą? Ta wypowiedź nie pozostawia złudzeń!

Marina i Wojtek Szczęśni spodziewają się kolejnego dziecka? Jeden z magazynów dotarł do informacji, które nie pozostawiają wątpliwości.

Mija już ponad 1,5 roku odkąd Marina i Wojtek Szczęśni są szczęśliwymi rodzicami małego Liama. Chłopiec przyszedł na świat w czerwcu 2018 roku, a para od samego początku ze szczególną uwagą dbała o jego prywatność. Także sam okres ciąży wokalistki owiany był wielką tajemnicą, a pierwsze zdjęcia ciężarnej Mariny pojawiły się w mediach zaledwie miesiąc przed rozwiązaniem. Ostrożność, jaką Szczęśni dzielili się informacjami na temat pierwszej ciąży i narodzin Liama, mogą sugerować, że także w przypadku kolejnej ciąży para aż do samego końca będzie ukrywać informacje o nowym członku rodziny.

Ostatnio media obiegła plotka, że Marina i Wojtek Szczęśni planują po raz drugi zostać rodzicami. Ile w tym prawdy? Magazyn „Flesz” dotarł do informacji, które nie pozostawiają wątpliwości.

Marina po raz drugi zostanie mamą?

Kilka dni temu Marina pojawiła się na meczu Polska-Słowenia, w którym brał udział jej mąż, Wojciech Szczęsny. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że wokalistka po raz pierwszy zabrała na trybuny swojego półtorarocznego synka Liama. Debiut malucha na trybunach wzbudził prawdziwą sensację w mediach i choć paparazzi nie mogą publikować twarzy chłopczyka, to uwaga mediów była skupiona tylko na nim i jego promieniejącej mamie.

Wtedy też w mediach pojawiły się plotki, jakoby Marina i Wojtek Szczęśni spodziewali się kolejnego dziecka. Czy rodzina piłkarza i wokalistki naprawdę się powiększy? Jak czytamy w najnowszym magazynie „Flesz”, gazecie udało się dotrzeć do informatora, który zdradził najbliższe plany na przyszłość Szczęsnych.

Na razie nie ma takich planów. Marina właśnie wydała zapowiadający nową płytę singiel „News” z raperem Kabe. I na niej chce się skupić w najbliższym czasie – mówi magazynowi „Flesz” informator z najbliższego otoczenia Szczęsnych.

Wygląda na to, że Marina i Wojciech Szczęśni nie planują jeszcze pójść w ślady Lewandowskich i powiększać swojej rodziny. Para póki co skupia się na karierze i swoim ukochanym jedynaku Liamie.

Zdjęcie: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

8 grudnia 2019, 08:30

Nasze propozycje