Poprzedni artykuł: Czym jest mosting i dlaczego ta forma randkowania jest coraz bardziej... Następny artykuł: Basia Kurdej-Szatan pokazała zdjęcie z mężem sprzed lat. Nie poznaliby...

Marta Kaczyńska jest w ciąży? Podobno ma urodzić już w sierpniu

Kobieta,
,
, tagi: ciąża, ślub
Wieści o trzeciej ciąży Marty Kaczyńskiej bardzo szybko rozniosły się w mediach. Przed rozwiązaniem ma podobno wyjść po raz trzeci za mąż.

Najpierw pojawiła się informacja o tym, że Marta Kaczyńska bierze kolejny, trzeci już ślub. A teraz okazało się, że przyspieszone przygotowania do ceremonii spowodowane są prawdopodobnie... trzecią ciążą bratanicy Jarosława Kaczyńskiego. 

Czy Marta Kaczyńska jest w ciąży?

Jak pisze Pudelek.pl, "Informacje są mocno sensacyjne, ale wszystkie źródła potwierdzają, że Marta spodziewa się dziecka". Według informatorów plotkarskiego serwisu, Kaczyńska jest dopiero w czwartym miesiącu ciąży.

Zobacz także:Maciej Rybus wziął ślub! Suknienka nowej polskiej WAG powala

Podobno termin porodu został wyznaczony na sierpień i nie jest tajemnicą, że bratanica Jarosława Kaczyńskiego wolałaby tym razem urodzić syna. Jednak USG wyraźnie wskazuje, że będzie to trzecia dziewczynka

Trzeci ślub Marty Kaczyńskiej?

Wybrankiem Marty Kaczyńskiej jest biznesmen Piotr Zieliński. Para ma się pobrać w dość wyjątkowych okoliczność - jak podaje "Fakt", ma to być ślub jednostronny. O co chodzi? W ten sposób określa się ceremonię, podczas której dochodzi do zawarcie małżeństwa pomiędzy katolikiem i osobą ze strony niekatolickiej. Tylko jedno z małżonków powie na koniec przysięgi małżeńskiej słowa: "Tak mi dopomóż, Panie boże Wszechmogący, w Trójcy jedyny i wszyscy święci". I będzie to Marta Kaczyńska. 

Zobacz także: Cate Blanchett się wygadała. Sposób gwiazd na młodą cerę jest naprawdę szokujący

Przypominamy, że bratanica Jarosława Kaczyńskiego była już dwukrotnie zamężna. Najpierw wzięła ślub kościelny z Piotrem Smuniewskim, później wyszła za Marcina Dubienieckiego, z którym rozwiodła się w listopadzie 2016 roku. Według "Faktu", jej pierwsze małżeństwo zostało już unieważnione, w związku z czym Marta ma czystą kartę i może ponownie stanąć na ślubnym kobiercu.

Zobacz także:Ile zarabia Julia Wieniawa? Od tej sumy może rozboleć głowa

Data ślubu nie jest jeszcze znana, ale można przypuszczać, że odbędzie się on jeszcze przed narodzinami trzeciego dziecka Marty Kaczyńskiej, co jest nie bez znaczenia dla Jarosława Kaczyńskiego oraz wyborców PIS.

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 kwietnia 2019, 15:07

Zobacz także

Nasze propozycje