Poprzedni artykuł: Znana youtuberka przyznała się do zmiany płci! Czy jej wyznanie pomoże... Następny artykuł: Jarosław Bieniuk nie uzna dziecka Martyny Gliwińskiej?

Marta Manowska odejdzie z „Rolnik szuka żony”?! Słowa dziennikarki nie pozostawiają wątpliwości

Marta Manowska idzie jak burza. Po sukcesie „Rolnik szuka żony”, „Sanatorium miłości” i „The Voice Senior”, gwiazda TVP otrzymała kolejną propozycję poprowadzenia nowego programu. Czy przez to opuści „Rolnika”?!

„Rolnik szuka żony” doczekał się aż sześciu sezonów i cieszy się oglądalnością na poziomie ponad 4 mln widzów. Na fali popularności show TVP o poszukaniu miłości, prowadząca program doczekała się kolejnych intratnych propozycji prowadzenia innych show stacji, w tym „The Voice Senior” oraz „Sanatorium miłości”. Teraz Manowska zostanie prowadzącą jeszcze jednego programu – „8 wspaniałych”. Czy to oznacza, że zrezygnuje z udziału w kultowym „Rolniku”?

Marta Manowska odejdzie z „Rolnik szuka żony”?!

Kojący głos, nienaganny styl, zarażający śmiech i ogrom empatii- właśnie za to widzowie TVP pokochali Martę Manowską, która sławę zyskała dzięki show o poszukiwaniu miłości – „Rolnik szuka żony”, który od sześciu sezonów bawi i wzrusza miliony Polaków. Później blond piękność mogliśmy podziwiać w innych programach stacji, jak muzyczny talent show dla seniorów, „The Voice Senior”, czy kolejne show nastawione na poszukiwanie swojej drugiej połówki, tym razem przez użytkowników w podeszłym wieku – „Sanatorium miłości”.

Już niebawem Marta Manowska poprowadzi kolejny program TVP „8 wspaniałych”, gdzie będziemy mogli podziwiać ośmiu mężczyzn w wieku 38-49 lat marzących o zwiększeniu swojej atrakcyjności. Wyłonieni na castingach uczestnicy, będą na oczach widzów walczyć ze swoją nieśmiałością i zbędnymi kilogramami, by nie tylko poczuć się lepiej, ale też wreszcie stać się pociągającymi dla płci przeciwnej. Czy to właśnie propozycja zostania gospodynią „8 wspaniałych” sprawi, że Marta Manowska zrezygnuje z„Rolnik szuka żony”?!

Nie opuszczę tych statków, zbyt piękne są, zbyt pięknie płyną i zbyt piękne historie przynoszą – skomentowała w rozmowie z „Party.pl” plotki o swoim odejściu z „Rolnik szuka żony” Marta Manowska. Myślę, że nikt by takich statków nie opuścił – dodała.

Warto podkreślić, że każda kolejna edycja „Rolnik szuka żony” cieszy się coraz większą popularnością, a fani TVP nie wyobrażają sobie kolejnych odsłon show bez swojej ulubionej prowadzącej.

Zdjęcie: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

28 stycznia 2020, 18:27

Nasze propozycje