Poprzedni artykuł: Nie tylko pastele! To będzie najbardziej zaskakująca kolekcja letniego... Następny artykuł: Dagmara Kaźmierska z 'Królowych życia' przeszła szokującą metamorfozę!

Uczestniczka 1. edycji „Projekt Lady” zostanie mamą! Bardzo się zmieniła od czasów programu?

Kobieta, , tagi: Projekt Lady
Martę Tomczak mogliśmy oglądać w 1. edycji programu „Projekt Lady”, do którego zgłosiła się w poszukiwaniu swojej kobiecości. Jednak największe wyzwanie dopiero przed nią – niedługo zostanie mamą. Co jeszcze zmieniło się w jej życiu?

Za nami pierwszy odcinek 4. edycji TVN-owskiego hitu z Małgorzatą Rozenek-Majdan w roli głównej. Mogliśmy w nim poznać nowe uczestniczki, które podobnie, jak to miało miejsce w poprzednich sezonach, zgłosiły się do programu by diametralnie odmienić swoje życie. Jedne pragną zrezygnować z wyzywającego stylu, inne chcą odnaleźć pewność siebie, a jeszcze inne wreszcie poczuć się kobieco. Kilka lat temu podobną decyzję podjęła Marta Tomczak, która pragnęła pozbyć się wojskowych nawyków, jakie nabyła w jednostce Polskiej Marynarki Wojennej i wreszcie poczuć się jak kobieta, a nie jedynie jak żołnierz. Brak wygranej w programie nie przeszkodził Marcie w dążeniu do odnajdywania swojej drugiej twarzy, a „Projekt Lady” na dobre odmienił jej życie. Teraz Marta spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Co jeszcze zmieniło się w jej życiu?

Przeczytaj także: Uczestniczka "Projektu Lady" jest nie do poznania. Operacje plastyczne bardzo ją zmieniły

Marta Tomczak z „Projekt Lady” zostanie mamą

Po zakończeniu programu Marta postawiła na bardziej odważne i kobiecie stylizacje. Zrezygnowała z wcześniej ukochanego moro na rzecz zwiewnych, dziewczęcych sukienek, seksownych dopasowanych spódnic, czy podkreślających jej kobiece kształty bluzek z dekoltami. Również odnalazła zawód, w którym się spełnia. Była uczestniczka „Projektu Lady” od jakiegoś czasu zajmuje się stylizacją paznokci, a wśród jej klientek jest m. in. Krystyna Loska. Marta Tomczak była również odpowiedzialna za stylizację paznokci modelek do pokazu Paprocki & Brzozowski. Teraz postanowiła otworzyć własny salon urody „Chillout Zone” w Warszawie. Już od 5 czerwca w jej salonie pod okiem profesjonalistek będą wykonywane egzotyczne masaże, relaksacyjne i upiększające zabiegi na twarz oraz zabiegi manicure i pedicure.

Jednak nowy wizerunek i otwarcie własnego biznesu to nie największa zmiana w życiu Marty Tomczak. Już niedługo była uczestniczka „Projektu Lady” zostanie mamą! Gratulujemy!

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z metamorfozy Marty. Bardzo się zmieniła?

Zdjęcie: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 lutego 2020, 01:58

Nasze propozycje