Poprzedni artykuł: Ta influencerka jest tak ładna, że ludzie… tatuują sobie jej twarz Następny artykuł: Katarzyna Warnke urodziła!

Marta Wierzbicka wciąż chudnie! Reakcja fanów na jej nowe zdjęcie: 'Masakra!'

Nowe zdjęcie opublikowane przez aktorkę w mediach społecznościowych wywołało skraje reakcje. Jeden z internautów porównał nawet Wierzbicką do więźnia obozu zagłady...

Tak gwałtownej reakcji Marta Wierzbicka pewnie się nie spodziewała! Aktorka opublikowała na Instagramie fotkę, na której widać ją ubraną w dość krótkie szorty. Głównymi "bohaterami" zdjęcia są długie i bardzo szczupłe nogi Marty. Żeby podkreślić ten walor swojej sylwetki, Wierzbicka zapozowała stojąc na palcach, a fota została na dodatek zrobiona od dołu. Efekt końcowy robi wrażenie, ale... niekoniecznie dobre. Zdaniem niektórych komentujących zdjęcie internautów, Wierzbicka wygląda na nim tak, jakby była chora.

Marta Wierzbicka jest coraz szczuplejsza

Nie pierwszy raz internauci krytykują zbyt szczupłą ich zdaniem Martę. Już wcześniej niepokój wzbudzały w nich jej chude ramiona. A kiedy Wierzbicka opublikowała na Instagramie swoje zdjęcie w kostiumie kąpielowym wielu komentatorów wprost pytało, czy aktorka nie jest chora. Nowa fotka Marty Wierzbickiej też nie spodobała się części jej followersów:

No nieźle. Jeszcze parę kilogramów w dół i miejsce zamiast manekina-wieszaka w sklepie odzieżowym.

Za chude te nogi

Ale anoreksja.

Jeden z komentujących zdjęcie Marty internautów porównał ją nawet do więźniów obozów koncentracyjnych, których rozpoznać można było po potwornym wychudzeniu.

Zobacz także: Marta Wierzbicka wstawiła zdjęcie z wakacji, a internauta wyśmiał jej piersi. Aktorka odpowiedziała!

Nogi Wierzbickiej faktycznie sprawiają wrażenie bardzo szczupłych. Z drugiej strony, efekt ten na pewno dodatkowo wzmacnia przyjęta przez aktorkę poza i fakt, że zdjęcie zostało zrobione od dołu...

A wy co myślicie o opublikowanej przez aktorkę fotce - to co na niej widać powinno nas niepokoić?

Zdjęcie główne: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 września 2019, 19:56

Nasze propozycje