Poprzedni artykuł: Renata Kaczoruk to nie jedyna niespodzianka 'Tańca z gwiazdami'! Pozna... Następny artykuł: Żona Kamila Stocha o nagłej popularności: 'Wybieram normalne życie'. U...

Marta Wierzbicka topless na wakacjach. Jej odważne zdjęcia robią furorę

Kobieta, , tagi: nagie zdjęcia, Marta Wierzbicka
Nagie zdjęcie Marty Wierzbickiej obiegło media społecznościowe. Aktorka nigdy wcześniej nie pokazała tak dużo na swoim Instagramie.

O tym, że Marta Wierzbicka nie wstydzi się swojego ciała i chętnie je pokazuje (również szerszemu gronu odbiorców) wiedzą chyba wszyscy. Jej odważna sesja w "Playboyu" z 2013 roku nadal jest szeroko komentowana. Ale o wiele większą ciekawość aktorka wzbudziła ostatnio dodając odważne zdjęcia z egzotycznych wakacji.

Marta Wierzbicka topless na wakacjach

Instagram Marty Wierzbickiej jest przepełniony pięknymi zdjęciami z podróży. Po udziale w programie "Azja Express" postanowiła wybrać się w kolejne egzotyczne miejsce, aby jeszcze zasięgnąć promieni słońca z daleka od mroźnej Polski. Razem z koleżankami spędza czas w Tajlandii, gdzie podróżują na własną rękę. 

Gwiazda bardzo często chwali się na swoich profilach społecznościowych zdjęciami w bikini. Ostatnio jednak na jej Instastories pojawiła się bardzo odważna fotka, na której pozuje prawie nago. Jedną pierś zakrywa ręką, a na drugiej umieściła emotikona w kształcie słońca. Przez 24 godziny fani mogli oglądać Wierzbicką topless

Zdjęcie: Screen z Instastories na Instagram.com/@mtttttm

Ciekawe jesteśmy, co na to fani aktorki... :) Niejednokrotnie byli zachwyceni zdjęciami Marty Wierzbickiej, ale czy tym razem również tak było? Tego prawdopodobnie się nie dowiemy, bo jakiekolwiek komentarze do relacji Instastories trafiają bezpośrednio do skrzynki z prywatnymi wiadomościami publikującego.

A wy co sądzicie na temat umieszczania tego typu zdjęć przez gwiazdy? Wierzbicka przesadziła?

Zdjęcie główne: Instagram.com/mtttttm

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 09:56

Zobacz także

Nasze propozycje