Poprzedni artykuł: "Planeta singli 3" w kinach już od 8 lutego! Następny artykuł: Gwiazda Polsatu jest w ciąży - 'Jak widziecie jest mnie trochę więcej'

Ta Niemka postanowiła zostać Afrykanką! Dzięki zastrzykom, Martina jest czarnoskórą kobietą

Kobieta, , tagi: samoopalacz, opalenizna
Dzięki zagrażającemu życiu specyfikowi jasnowłosa Niemka zaczęła przypominać Afrykankę. Martina Big spełniła swoje marzenie o byciu Murzynką!

Martina zawsze miała dość specyficzne ambicje. Najpierw zapragnęła mieć jak największy biust i olbrzymie usta. Nie tylko udało jej się zrealizować te marzenia, ale przy okazji zaczęła swój nowy wygląd "spieniężać". Niemka z gigantycznymi piersiami (32 D) udzielała wywiadów, była zapraszana do telewizji, brała udział w sesjach zdjęciowych... A ostatnio stała się jeszcze popularniejsza! Za sprawą kontrowersyjnych zastrzyków przyciemniających skórę Martina Big stała się czarna. I teraz przekonuje dziennikarzy i obserwujących ją w mediach społecznościowych internautów, że jest Murzynką.

Fot.: YouTube

Zobacz także: Ta Szwedka opycha się pizzą i Nutellą. Wszystko po to, by mieć... największą pupę na świecie!

Kobieta przyciemniła sobie skórę za pomocą zastrzyków

Martina Big twierdzi, że zawsze podobały jej się sylwetki czarnych kobiet. Dlatego właśnie zaczęła powiększać sobie piersi. Z czasem jednak same tylko krągłe kształty przestały jej wystarczać i zdecydowała się na niebezpieczny zabieg przyciemniania skóry. W brzuch kobiety zostały wstrzyknięte trzy dawki melanotanu. Ten zawierający syntetyczne analogi hormonu melanotropowego preparat stymuluje komórki barwnikowe skóry do produkcji większej ilości pigmentu (malaniny). W efekcie człowiek zaczyna ciemnieć. Już kilka lat temu lekarze zaczęli przestrzegać przed stosowaniem samoopalacza w strzykawce, okazało się bowiem, że podnosi on niebezpiecznie ciśnienie, wpływa na libido, może uzależniać jak heroina lub kokaina, a w skrajnych wypadkach prowadzić do śmierci.

Ale Martina jest zadowolona i twierdzi, że w "100 procentach czuje się, jak czarna kobieta":

Dużo lepiej dogaduje się z czarnymi ludźmi, mam dużo więcej wspólnego z moimi przyjaciółmi z Afryki niż z białymi ludźmi - przekonywała Big w śniadaniowym programie brytyjskiej telewizji.

Fot.: Facebook/Facebook

Zobacz także: Składnik samoopalaczy może powodować raka? Spokojnie, tylko w tym jednym przypadku!

Sądząc po kolorze skóry Martiny, w zastrzykach, które jej zrobiono musiała być "końska dawka" melanotanu. I Big zapowiada, że gdy jej skóra zacznie jaśnieć, przyjmie kolejne porcje samoopalacza w strzykawce. Wszystko wskazuje na to, że martwić należy się nie tylko o zdrowie psychiczne Niemki. Jak tak dalej pójdzie, Martina marzenia o byciu czarną kobietą może przypłacić życiem...

Zdjęcia: Facebook

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 kwietnia 2019, 22:18

Zobacz także

Nasze propozycje