Poprzedni artykuł: Lady Gaga po raz pierwszy opowiedziała, co tak naprawdę łączyło ją z B... Następny artykuł: Jak poderwać chłopaka? Te sztuczki ci w tym pomogą

Martyna Gliwińska o ojcu swojego dziecka: "Jarosław Bieniuk mówi nieprawdę"

Kobieta,
,
, tagi: Jarosław Bieniuk
Spór między Martyną Gliwińska a Jarosławem Bieniukiem nadal trwa... Oboje przekazują mediom kolejne fakty dotyczące ich relacji i nienarodzonego dziecka.

Informacja o tym, że Martyna Gliwińska spodziewa się dziecka z Jarosławem Bieniukiem, zszokowała opinię publiczną. Były piłkarz zostanie po raz czwarty ojcem, ale już teraz uznał to za problem. Jego słowa wstrząsnęły mediami, więc postanowił się do nich odnieść. Niestety tylko pogorszył sytuację, bo na jaw wychodzą kolejne niewygodne informacje...

Jarosław Bieniuk ma konflikt z Martyną Gliwińską?

Hasło "samotna matka" działa na opinię publiczną, jak czerwona płachta na byka - zwłaszcza w kontekście gwiazd. Jarosław Bieniuk chcąc ratować wizerunek, postanowił wyjaśnić, jak sytuacja naprawdę wygląda. A może raczej jak wygląda, ale z jego perspektywy.

Ta wersja znacząco różni się od tego, co powiedziała Martyna Gliwińska. W rozmowie z portalem "Jastrząb Post" wyznał, że jest zaskoczony słowami Martyny, bo ona nigdy czegoś takiego by nie powiedziała, a zwłaszcza na łamach tabloidu.

Jestem bardzo zaskoczony tą wypowiedzią. I prawdę mówiąc, trudno mi uwierzyć, że Martyna powiedziałaby coś takiego w rozmowie z tabloidem. Przyznaję, że nasza sytuacja ze względu na wiele okoliczności jest skomplikowana, ale staramy się to wszystko jak najlepiej poukładać ze względu na dobro dziecka, między sobą, na pewno nie na łamach prasy - powiedział Jarosław Bieniuk.

To było kwestią czasu zanim również Martyna Gliwińska postanowiła uściślić pewne fakty. W rozmowie z magazynem "Na żywo" wyjawiła, dlaczego były piłkarz jest tak negatywnie nastawiony do ciąży. Okazuje się, że jest teraz szantażowany przez swoją matkę. Podobno nie wyraziła aprobaty dla stanu Martyny i postanowiła to dobitnie zaakcentować.  

Kolejna był rozmowa z "Faktem". Zarzuciła byłemu partnerowi kłamstwo. Nieprawdą jest to, że Martyna i Jarosław wspólnie starają się wszystko jak najlepiej poukładać ze względu na dobro dziecka...

Jarosław Bieniuk mówi nieprawdę, że wspólnie się „staramy” stąd też pewnie jego zdziwienie – powiedziała w rozmowie z "Faktem".

W całej tej sytuacji jest naprawdę wiele niewiadomych, a kwestia bycia samotną matką będzie się jeszcze ciągnęła prawdopodobnie dość długo... Mamy wrażenie, że batatalia między Martyną i Jarosławem przypomina raczej słowną potyczkę nastolatków. Mamy nadzieję, że para niebawem dojdzie do porozumienia, bo taki stres na nikogo dobrze nie wpływa.

Zdjęcie główne: Ons.pl

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 listopada 2019, 22:49

Nasze propozycje