Poprzedni artykuł: Gwiazda serialu "Klan" nie żyje... Agnieszka Kotulanka miała 61 lat Następny artykuł: Piotr Żyła rozstał się z żoną? "Zostawił mnie i dzieci dla kochanki"

Gwiazda TVN pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Poznajecie, kto to?

Na tym zdjęciu ma zaledwie trzy lata, ale teraz to jedna z największych gwiazd polskiego show-biznesu. Kto pochwalił się zdjęciem z dzieciństwa?

Ta fotografia należy do bez wątpienia największej podróżniczki w Polsce, która nie boi się zaglądać w najbardziej odległe zakątki globu. Wielokrotnie udowodniła widzom, że nawet na krańcu świata można poznać wspaniałą kulturę i jeszcze bardziej cudownych ludzi oraz ich zwyczaje. Domyślacie się już o kogo chodzi? :)

No, dobrze - nie będziemy dłużej trzymać was w niepewności :). Ta mała urocza kilkulatka, to oczywiście Martyna Wojciechowska!

Martyna Wojciechowska w dzieciństwie

Nigdy nie powiedziałybyśmy, że na zdjęciu jest właśnie Martyna Wojciechowska. Trudno zauważyć jakiekolwiek podobieństwo, kiedy pozuje aż tak opatulona w ciepłym kożuchu i włochatej czapce. BAle bez wątpienia jest to gwiazda TVN-u, ponieważ właśnie tę fotografię zamieściła na swoim Facebooku. Zamieściła pod nią również zabawny opis:

Zawsze byłam #ikonastylu  Zima stulecia - dokładnie 40 lat temu. Dziś kożuch wyjątkowo zamieniłam na puchówkę  M.

Niektórzy fani podłapali ironiczny ton opisu do zdjęcia i pisali, że "już wtedy był to prawdopodobnie jeden z elementów przygotowań do ekstremalnych wypraw himalajskich" Martyny. Przypominamy, że w sierpniu 2002 roku rozpoczęła projekt zdobycia Korony Ziemi, czyli najwyższych gór każdego z kontynentów. "Wyprawę" udało jej się zakończyć w 2010 roku.

  • Mont Blanc (28 sierpnia, 2002)
  • Kilimandżaro (26 luty, 2003)
  • Aconcagua (11 luty, 2006)
  • Island Peak (11 kwietnia, 2006)
  • Mount Everest (18 maja, 2006)
  • Denali (do 2015 Mount McKinley, 11 czerwca, 2007)
  • Elbrus (29 sierpnia, 2007)
  • Masyw Vinsona (2 stycznia, 2009)
  • Piramida Carstensza (22 stycznia, 2010)

Ciekawe jesteśmy, czym podróżniczka jeszcze nas w najbliższym czasie zaskoczy... Myślicie, że bardzo się zmieniła? :)

Zdjęcie główne: Facebook.com/martyna.world

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2019, 03:47

Zobacz także

Nasze propozycje