Poprzedni artykuł: Z daleka wygląda jak dziwna choroba, ale to tylko... piegi. Dzięki nim... Następny artykuł: 'Aborcja jest ok'? Gwiazdy krytykują okładkę 'Wysokich Obcasów'

Za nami spotkanie MasterClass – Sztuka konwersacji Z ANDRZEJEM SEWERYNEM

Kobieta, , tagi: event
W czwartek 1 lutego na 50. piętrze apartamentowca Złota 44, odbyło się pierwsze spotkanie z nowego cyklu „MasterClass - sztuka konwersacji”, gościem Małgorzaty Domagalik był najwybitniejszy polski aktor, reżyser teatralny i filmowy oraz pedagog - Andrzej Seweryn.

MasterClass – sztuka konwersacji jest nowym formatem Edipresse. To osobiste, kameralne spotkania przy jednym stole dla tych, którzy celebrują chwile i dla których niewyreżyserowany spektakl twórczej rozmowy i wymiany myśli z drugim człowiekiem stanowi wartość samą w sobie. Koncepcja spotkań oparta jest na zawodowym doświadczeniu Małgorzaty Domagalik w przeprowadzeniu wywiadów psychologicznych z osobistościami świata kultury, biznesu i polityki.

Każde spotkanie zaczynamy od recitalu światowej sławy artysty z impresariatu im. Ludwiga von Beethovena. Po jego wysłuchaniu goście zasiadają do kolacji przy wspólnym stole, którą serwują najlepsi szefowie kuchni. W wyjątkowej scenerii na 50. piętrze apartamentowca Złota 44 na ten jeden wieczór otwieramy unikatową przestrzeń z widokiem na całą panoramę Warszawy. Dodatkowego charakteru nabiera dobór menu, scenografia, dodatki i efekty specjalne. Także fakt, że oprócz Mistrza przy stole tego wieczoru zasiada tylko 30 osób co zapewnia intymny charakter całego spotkania.

Podczas pierwszego MasterClass rozmawiano m.in. o inspirujących zdarzeniach i przełomowych decyzjach w życiu Andrzeja Seweryna. O jego twórczej postawie i życiowych przemyśleniach o roli marzeń oraz filozofii codzienności. Mistrz opowiadał o zawodowym etosie, odnosił się do wspomnień, ważnych ludzi i życiowych momentów. Małgorzata Domagalik pytała i prowokowała gościa wieczoru do poruszenia tematów o jakich dotąd publicznie nie rozmawiał.

Mój pierwszy gość - Andrzej Seweryn przeszedł samego siebie. Wzruszał, bawił, opowiadał o tym jacy mistrzowie go ukształtowali, o życiu bez maski i przyjaciołach, którzy go otaczają. Fascynująco opowiadał o teatrze, kulisach zawodu oraz serdecznie dyskutował z uczestnikami kolacji. Odpowiadał na wszystkie pytania. Sypał anegdotami jak z rękawa. Śpiewał i zaskakiwał wybornym poczuciem humoru. Autoironią. Ogromnie nas to cieszy, że w jakimś sensie otworzyliśmy nowe perspektywy do rozmowy z drugim człowiekiem. Wspólnej wymiany myśli i emocji. Wierzymy w sens takich spotkań, które utwierdzają nas tylko w przekonaniu, że życie, to nie próba generalna i że trzeba korzystać z szansy szczerej rozmowy. Mamy nadzieję, że przy stole zastawianym intelektualnymi i kulinarnymi doznaniami zasiądą także miłośnicy kultury i sztuki z całej Polski. Zwłaszcza, że ten pierwszy spektakl MasterClass, trwał do późnych godzin nocnych i został entuzjastycznie przyjęty przez naszych gości. A zakończył się wspólnie wzniesionym toastem za 50-lecie pracy twórczej mistrza – mówi Małgorzata Domagalik, moderatorka spotkania.

Zaplanowanych jest 12 spotkań z aktywnym udziałem gości, które będą odbywać się raz w miesiącu. Kolejne spotkanie odbędzie się z Wojciechem Pszoniakiem 21 marca. Bilety można nabyć na hitsalonik.pl. Rozmowy będą rejestrowane do wykorzystania na portalach on-line Edipresse.

Spotkanie odbyło się dzięki wsparciu: Nespresso, Albert Riele, Fuji Film, Rémy Martin, Restauracja Plato, Archidzieło, Max Benjamin, Steinway&Sons, Stowarzyszenie im. Ludwiga von Beethovena. Za materiały video i foto odpowiada I like photo. Działania media relations prowadzi Edipresse Polska. Partnerem produkcji wydarzenia była agencja Bloom box.

W naszej galerii możecie zobaczyć pełną relację z tego wydarzenia. 

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 marca 2019, 08:03

Zobacz także

Nasze propozycje