Poprzedni artykuł: Ta 22-latka ważyła 136 kilo, dziś wygląda jak modelka! Co za metamorfo... Następny artykuł: Doda przerywa milczenie, by ogłosić kolejną stratę: 'Dodatkowy pocisk...

Ten plażowy gadżet rozwiąże problemy kobiet z dużym biustem. Proste, ale genialne

Kobieta, , tagi: biust
Szczęśliwe posiadaczki obfitego biustu nareszcie mogą sobie opalić plecy! Dzięki temu zabawnemu plażowemu gadżetowi, wylegiwanie się na brzuchu przestanie być dla nich bolesnym doświadczeniem.

Wszystkie posiadaczki większego biustu wiedzą, jakim ryzykiem obarczona jest każda próba opalenia sobie pleców. Leżenie na brzuchu (a w zasadzie na piersiach) jest dla nich,  delikatnie mówiąc, niekomfortowe. W odpowiedzi na potrzeby swoich biuściastych klientek brytyjska firma produkująca bieliznę i kostiumy kąpielowe stworzyła specjalny materac ze... strategicznie umieszczonym wgłębieniem. Dzięki wynalazkowi marki Bravissimo, kobiety obdarzone dużymi piersiami mogą swobodnie korzystać ze słońca i kąpieli, leżąc wygodnie na brzuchu.

Zobacz także: Wybrano idealny rozmiar biustu! To właśnie ta miseczka jest najbardziej pożądana!

Duży biust nie lubi leżenia na brzuchu

Leżenie na brzuchu jest dla posiadaczek dużych piersi nie tylko nieprzyjemne, a czasami wręcz bolesne. Pozycja ta nie służy także urodzie biustu. Ściskanie i rozciąganie piersi na boki, do którego dochodzi w trakcie leżenia na brzuchu, może powodować naciąganie tak zwanych wiązadeł Coopera. A wiązadła te są odpowiedzialne za podtrzymywanie biustu. Efektem ich rozciągnięcia jest deformacja piersi.

Zobacz także: Jędrne piersi bez skalpela? To serum rzeźbi i optycznie podnosi biust, a kosztuje tylko 14 zł

Materac z miejscem na biust

Materac Bravissimo powstał najpierw jako... żart z okazji Prima Aprilis. Ale zabawny post w mediach społecznościowych, ogłaszający powstanie materaca z miejscem na piersi, wywołał wśród klientek Bravissimo prawdziwą histerię. Setki z nich dopytywały, kiedy materac dla biuściastych trafi do sprzedaży. Taka gorąca reakcja sprawiła, że właściciele marki postanowili jednak materac wyprodukować. Od kilku dni jest on dostępny w ich sklepie internetowym. Kosztuje 25 funtów (125 zł) i - uwaga - jest dostarczany do klientek na terenie całej Europy za dopłatą w wysokości 6 funtów (30 zł).

Zdjęcia: Instagram

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lutego 2019, 16:47

Zobacz także

Nasze propozycje