Poprzedni artykuł: Księżna Kate skrytykowana - nie powinna robić tego w ciąży? Następny artykuł: Niepokojący trend wśród młodych ludzi. Operują się, by... dobrze wyglą...

Siostry Godlewskie pokazały swoją mamę. Twierdzą, że... ma większe powodzenie od nich

Kobieta,
,
, tagi: siostry Godlewskie
Popularność sióstr Godlewskich w show-biznesie wciąż rośnie, ale w życiu codziennym ponoć to ich mama cieszy się... większym powodzeniem. Zobaczcie jej zdjęcia z młodości.

Małgorzata i Esmeralda Godlewskie ewidentnie korzystają ze swoich pięciu minut, lecz oprócz niegasnącego zainteresowania ich "karierą" i wyglądem, głośno również o ich bliskich.

Polecamy:  Urszula Radwańska założyła markę modową. Tenisistka będzie projektować torebki

Niedawno przedstawiałyśmy wam ich 34-letnią siostrę Magdę, która prowadzi klinikę medycyny estetycznej i wygląda dużo młodziej od Małgorzaty i Esmeraldy (Zobaczcie: Magdalena Godlewska jest najstarsza, ale wygląda najmłodziej), a teraz pokazujemy wam... matkę popularnych sióstr. 

Jak wygląda matka sióstr Godlewskich?

Siostry Godlewskie ostatnio gościły w programie serwisu Plotek. Na nagraniu zdradziły, że jest ich pięć, ale największe powodzenie ma jednak ich... mama! Podzieliły się one również zdjęciami z prywatnego archiwum, na których możemy zobaczyć, jak matka Małgorzaty i Esmeraldy wyglądała w młodości. Celebrytki udostępniły nawet portret ślubny swoich rodziców.

Mama sióstr Godlewskich
Rodzice sióstr Godlewskich

Niestety na razie nie wiemy, jak obecnie wygląda mama sióstr, ale biorąc pod uwagę, że Małgorzata i Esmeralda nie spoczywają na laurach, śmiemy przypuszczać, że być może gdzieś pojawi się ich mama. Jesteście ciekawe, jak się prezentuje i czy również poprawia swoją urodę? Na razie jej obrotne córki planują nagranie teledysku, a nawet trasę koncertową, która cieszy się zaskakującym powodzeniem...

Źródło zdjęcia głównego:  Instagram/ Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lipca 2019, 20:00

Nasze propozycje