Poprzedni artykuł: 10 kg mniej, zero cellulitu, biust większy o rozmiar... Tak poprawia s... Następny artykuł: Przebranie Dody na Halloween robi furorę. Nikt nie wpadł na ten pomysł...

Meghan Markle pokazała, jak wyglądają jej stopy. Nie takiego widoku wszyscy się spodziewali

Kobieta, , tagi: stopy, Meghan Markle
Podczas ceremonii powitalnej powhiri w Nowej Zelandii, oczy wszystkich były zwrócone na gołe stopy Meghan Markle. Nawet sporych rozmiarów brzuszek nie odwrócił od nich uwagi.

Meghan Markle uwielbiała szpilki jeszcze zanim została księżną. Teraz noszenie butów na obcasie (za wyjątkiem koturn) nakazuje jej nawet protokół - chyba, że sytuacja wymaga założenia innego obuwia, na przykład kaloszy lub balerinek . 

Księżna Sussex przebywa obecnie na jednej z pierwszych długich podróży, czyli tak zwanej Royal Tour. Mimo że spodziewa się pierwszego dziecka, odwiedziła nawet rejony zagrożone wirusem Zika. Wiele osób martwiło się o pobyt na wyspach Republiki Fidżi i Królestwa Tonga, ale Meghan nie może zaniedbywać oficjalnych podróży. To jeden z wielu jej obowiązków. Dlatego nadal pokazuje się publicznie. Ostatnio jednak uwagę wszystkich wcale nie skradł już bardzo widoczny ciążowy brzuszek, a gołe stopy księżnej.

Zdjęcie: Rex Features/East News

Gołe stopy Meghan Markle

W trakcie Royal Tour Meghan Markle zawsze wyglądała wręcz nieskazitelnie. Zaprezentowała aż 41 stylizacji, z czego do 34 założyła szpilki. Nawet nie możemy sobie wyobrazić, jak bardzo jej stopy muszą być zmęczone... Cóż, bycie stylową kobietą, a tym bardziej księżną, wymaga poświęceń. Niestety, jak wiadomo, w przypadku noszenia butów na obcasie wiąże się to nierzadko z dyskomfortem i szpecącymi deformacjami, które budują się latami. 

Znane wszystkim haluksy, modzele, blizny po pęcherzach, otarcia czy powyginane palce nie wyglądają estetycznie - zwłaszcza na stopach księżnej. Dlatego tym bardziej widok gołych stóp Meghan Markle zaskoczył uczestników ceremonii powhiri.

Meghan Markle nigdy nie ukrywała, że buty na obcasie to jej wielka miłość. Jej stopy są zresztą tego idealnym potwierdzeniem. W zagranicznych mediach aż huczy od plotek na temat tego, jakież to zabiegi księżna zdołała już wykonać, aby wyglądały lepiej.

Pierwsze, co rzuca się w oczy, to piękny bordowy pedicure. Ale nawet on nie jest w stanie odwrócić uwagi od dość sporych rozmiarów haluksa przy prawej stopie. Tuż obok niego widać (jak twierdzą zagraniczne media) bliznę po usuniętym haluksie na lewej stopie

Na prawej stopie pojawia się guzek, egzostoza (guzy i narośle kostne - przyp. red.). Po wewnętrznej stronie lewej stopy znajduje się potencjalna blizna, która może pochodzić z usunięcia guzka, ale trudno to stwierdzić bez bliższego przyjrzenia się. Noszenie obcasów może prowadzić do zrogowaceń i obrzęków, ponieważ but wywiera zbyt duży nacisk na kości stopy. Może powodować problemy w stawie palcowym przez nadmiernego rozciągnięcia go do nienaturalnej pozycji w tego rodzaju butach - tłumaczy podolog, Robert Duff.

Przyjrzyjmy się stopom jeszcze na powiększeniu:

Zdjęcie: Rex Features/East News

Zdjęcie: Tim Rooke/Press Association/East News

Zdjęcie butów nie jest absolutnie żadną wpadką, Meghan Musiała to zrobić ze względu na obrzęd plemienia Maorysów. Wpadką, a jednocześnie złamaniem królewskiego protokołu, są gołe stopy księżnej. Kobietom z rodziny królewskiej nie wolno pokazywać się publicznie bez rajstop bądź pończoch. Meghan zdaje się o tym ostatnio dość często zapominać. Mimo że zdarzyło jej się parę razy złamać protokół (na przykład na wycieczce do hrabstwa Cheshire), królowa Elżbieta II wybacza jej te drobne potknięcia :). 

Zdjęcie główne: Instagram.com/cosmofashionrussia

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 stycznia 2019, 22:49

Zobacz także

Nasze propozycje