Poprzedni artykuł: Wrzuciła swoje zdjęcie na Instagram, a internauci dopatrzyli się, że j... Następny artykuł: Blogerka XXL zhejtowana w sieci! Internauci piszą do jej męża: "Jak mo...

Kolejna wpadka Melanii Trump! Najpierw się uśmiecha, a potem za plecami męża robi TO! Video hitem sieci

Nie tylko strój, dobór dodatków, fryzura... Melania Trump na zaprzysiężeniu swojego męża na 45. prezydenta Stanów Zjednoczonych była obserwowana z każdej strony. Zobaczcie to wideo, bo inaczej nie uwierzycie...

W trakcie piątkowego zaprzysiężenia Donalda Trumpa na prezydenta Stanów Zjednoczonych, wszyscy bacznie obserwowali nie tylko jego, ale również jego rodzinę, a szczególnie Melanię, o której przeszłości mówi się dość szeroko i niekoniecznie pozytywnie. To wydarzenie zatem do tej pory jest mocno analizowane, a zachowanie żony prezydenta jest szeroko komentowane, szczególnie po opublikowaniu jej dziwnej reakcji na... męża.

Zobaczcie także:  Michelle Obama dostała prezent od Melanii Trump i... nie wiedziała co z nim zrobić. Reakcja jest bezcenna

Kiedy Donald Trump odwrócił się do Melanii, aby coś do niej powiedzieć, ta posłała mu miły uśmiech, lecz chwilę po tym, kiedy mąż już nie patrzył, na jej twarzy pojawił się dziwny grymas. Ten moment zarejestrowały kamery telewizyjne.

Na nagraniu, które trafiło do sieci zastosowano efekt zwolnionego tempa, przez co możemy wyraźnie zauważyć zmieniającą się mimikę Pierwszej Damy. To video trzeba zobaczyć!

Wraz z pojawieniem się tego materiału w internecie, natychmiast zaczęto spekulować, jakie tak naprawdę relacje panują w ich małżeństwie. Dodatkowym, zastanawiającym aspektem jest fakt, że Melania na razie nie przeprowadzi się do Waszyngtonu, a zostanie z synem w Nowym Jorku.

Oziębłe i oficjalne stosunki pomiędzy Melanią i Donaldem potęguje porównanie ich zachowania z byłą parą prezydencką, która na uroczystościach okazywała sobie miłość i troskę, co zresztą można było zauważyć przez cały okres prezydentury Obamy. 

Jak oceniacie nową Pierwszą Damę? 

Zobaczcie także:  Kim jest Melania Trump, przyszła Pierwsza Dama Ameryki?

zdjęcia: ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 marca 2019, 17:01

Zobacz także

Nasze propozycje