Poprzedni artykuł: Młodsza siostra Michała Szpaka zadebiutowała jako piosenkarka. Ma szan... Następny artykuł: Jak dziś wygląda córka Bogusława Lindy? Ola ma 28 lat i jest modelką!

Melania i Donald Trumpowie mają kryzys? Zobaczcie nagranie

Donald i Melania Trump niemal od początku kadencji prezydenckiej podejrzewani są o kryzys małżeński. Najnowsze nagranie z poniedziałkowego meczu futbolu amerykańskiego tylko potwierdza, że w ich związku naprawdę nie dziele się najlepiej. Tylko popatrzcie na reakcję Melanii.

Melania i Donald Trump należą do tych par, które rzadko publicznie okazują sobie czułości, a wręcz przeciwnie. W opozycji do byłej pary prezydenckiej USA, Trumpowie wielokrotnie w świetle reflektorów subtelnymi gestami okazywali sobie wiele niechęci. Najnowsze nagranie z poniedziałkowego meczu futbolu amerykańskiego tylko potwierdza, że w ich małżeństwie naprawdę nie dzieje się najlepiej, a pierwsza dama ewidentnie pała antypatią do swojego małżonka. To trzeba zobaczyć.

Melania Trump publicznie odrzuca czułości męża

Małżeńskie relacje Trumpów od początku prezydenckiej kadencji Donalda są jednym z ulubionych tematów amerykańskich i zagranicznych mediów. Od dawna mówi się, że Pierwsza Para USA wygląda na szczęśliwych tylko przed kamerami, jednak często zdarzają im się też zaskakujące wpadki świadczące o kryzysie małżeńskim. Jakiś czas temu w mediach krążyło pamiętne nagranie, na którym Melania Trump podczas wizyty w Izraelu odrzuciła dłoń swojego męża. Teraz, niespełna trzy lata po tym wydarzeniu kamery zarejestrowały podobną sytuację.

Zdjęcie: EastNews

Podczas poniedziałkowego meczu futbolu amerykańskiego w Nowym Orleanie tuż przed uroczystym odśpiewaniem hymnu, Trumpowie pojawili się na boisku. To właśnie wtedy kamery zarejestrowały niepokojące zachowanie Melanii Trump, które sprawiło, że w mediach społecznościowych zawrzało. Gdy para prezydencja stała na murawie boiska, Donald Trump złapał Melanię za rękę. I choć Pierwsza Dama nie odrzuciła jego gestu, wymowny grymas na jej twarzy bez wątpienia świadczył o jej niechęci do publicznych czułości.

Nie trzeba specjalistów od mowy ciała, by poprawnie zinterpretować zachowanie Melanii Trump. Pierwsza Dama USA widocznie unika bliskości męża, co może potwierdzać plotki o ich małżeńskim kryzysie.

Zdjęcie: EastNews

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

28 stycznia 2020, 20:01

Nasze propozycje