Poprzedni artykuł: Przeszła 50 operacji, by wyglądać jak Angelina Jolie - efekt jest prze... Następny artykuł: Na Instagramie obcej kobiety rozpoznała widok z okna... własnej sypial...

Schudła 10 kilogramów, zmieniła fryzurę, ale zobaczcie, jak Aleksandra Zienkiewicz wyglądała dawniej

Kobieta,
,
, tagi: metamorfozy gwiazd, seriale
Aleksandra Zienkiewicz znana jest głównie dzięki roli w serialu "Pierwsza miłość". Pamiętacie, jak wyglądała w pierwszych jego odcinkach?

Serialowa Kinga, czyli Aleksandra Zienkiewicz przeszła sporą metamorfozę. Kiedy rozpoczynała pracę na planie "Pierwszej miłości" miała odważną, krótką fryzurę, z którą na początku śmiało eksperymentowała m.in. przez koloryzację. Potem jednak zdecydowała się zapuścić włosy i takie też nosi obecnie. Można też zauważyć, że dawniej była bardziej krągła.

Polecamy:  Rozpoznajecie tego mężczyznę? Dziś jest wielką gwiazdą - fani nie mogą wierzyć, że to naprawdę on!

aleksandra zienkiewicz dawniej

Aleksandra Zienkiewicz schudła

Od jakiegoś czasu można zauważyć, że aktorka traci na wadze, a jej sylwetka jest coraz bardziej smukła, wysportowana. Ponoć dawniej stosowała różne diety, ale teraz sekretem jej doskonałej figury jest racjonalne odżywianie, w którym nie brakuje "grzeszków", ale te potem spala na siłowni. Na jej Instagramie możemy zobaczyć, jak ćwiczy, biega. 

Polecamy:  Od urodzenia gra w "Klanie". Teraz siostra Antka Królikowskiego ma już 18 lat. Jak wygląda?

Na początku roku mówiło się, że Aleksandra Zienkiewicz schudła już 10 kilogramów! Jesteśmy pod wrażeniem! Wygląda naprawdę rewelacyjnie. Nic dziwnego, że w swoich stylizacjach śmiało odsłania brzuch. Ale to nie wszystko - zwróćcie wagę na jej piękne, długie włosy, które zazwyczaj prostuje lub modeluje lekkie fale. 

Jak wam się podoba metamorfoza Aleksandry Zienkiewicz?

aleksandra zienkiewicz 2017

Polecamy:  Basia Kurdej- Szatan pokazała swoją siostrę. Są do siebie podobne? 

Źródło zdjęć: ONS/ EastNews

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 lutego 2019, 18:40

Zobacz także

Nasze propozycje