Poprzedni artykuł: Najgorsze błędy jakie popełniamy podczas seksu w okolicach 30-tki. Lep... Następny artykuł: Julia Wróblewska pokazała wstrząsające zdjęcie. Fanka: "Byłam w podobn...

Donatella Versace przeszła kolejne operacje plastyczne. Wygląda o niebo lepiej!

Kobieta, , tagi: metamorfozy gwiazd
Takiej Donatelli Versace już dawno nikt nie widział. Kolejne operacje plastyczne odjęły jej lat i naprawiły konsekwencje wcześniejszych zabiegów, zdecydowanie mniej udanych.

63-letnia Donatella Versace przez bardzo długi czas była chodzącą antyreklamą gabinetów medycyny estetycznej. Mimo że jest boginią stylu, niestety gust w kwestii operacji plastycznych i wypełniaczy ją zawiódł. Jej najnowsze zdjęcie wskazuje na to, że niedawno ponownie poszła pod nóż i sporo zmieniła w twarzy. Myślicie, że pogorszyła sprawę? Nic podobnego! Tym razem wygląda lepiej niż kiedykolwiek.

Nowa twarz Donatelli Versace

Do tej pory wszystkie zabiegi "poprawiające" urodę projektantki, zdecydowanie ją postarzały. Wyglądała nienaturalnie i, podobnie jak Pamela Anderson, stała się karykaturą samej siebie. Przestała przypominać piękną Włoszkę sprzed lat. Ale ostatnio następczyni Gianniego w kultowym domu mody Versace zaskoczyła wszystkich. Zdjęcie, które wywołało falę spekulacji, pojawiło się na Instagramie samej Donatelli. 

Czyż ona nie wygląda na tym zdjęciu po prostu... pięknie? Największą zmianę przeszedł nos - jest zdecydowanie mniejszy i wygląda zgrabniej. Usta również zaczęły być bardziej kształtne i wreszcie widać ich naturalny zarys. Mamy wrażenie, że podbródek został wydłużony i stał się nieco bardziej wystający. Cieszy również decyzja Donatelli o poprawieniu make-upu. Nadal jest mocny, ale oczy wreszcie nie wyglądają jak wielka plama. Projektantka przyciemniła również brwi, które kiedyś zwykła utleniać.

Jako pierwsza tę metamorfozę skomentowała lekarka medycyny estetycznej i członkini Amerykańskiej Akademii Medycyny Estetycznej - Anna Adamczyk. Porównała zdjęcia projektantki z przeszłości z tym, które wstawiła na swojego Instagrama. Różnica jest diametralna i widoczna gołym okiem. Sama przyznała, że "przez ponad dekadę Donatella Versace była przykładem przesadnych działań z medycyny estetycznej". Najwięcej w jej twarzy zmieniły usta - nie są już tak rozciągnięte i tak duże. Zdaniem Adamczyk, to bardzo dobry znak, że "medycyna Anti aging oraz estetyczna idą w tak dobrym kierunku".

Myślicie, że w związku z tak udaną zmianą, projektantka nauczy się zachowywać umiar w "upiększaniu"?

Zdjęcie główne: Instagram.com/donatella_versace

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 marca 2019, 04:44

Zobacz także

Nasze propozycje